Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední ložiska?


uulik

Recommended Posts

Původně zaslal: uulik

Při zatáčení mi začne hučet předek myslel sem že je to gumama,dal sem jiný a delá to stejně,do levé zatáčky je to horší než do pravé,rovně to není tak hrozný. Sou to ložiska? Poradíte?

Na 99% ložiska a hlavně asi to v pravém kole.

Ale to by chtělo slyšet :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložiska se projeví tak, že hučení se mení podle zatížení, takže zkus malý slalom. Obvykle se říká, že hučí to odlehčené, ale podle mojí zkušenosti hučí to zatížené...

Při zvednutém kole se to dá zkusit fonendoskopem (zn. Peugeot to je dlouhý šroubovák opřený rukojetí do ucha).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám taky dojem že hučí to zatížený (zkouška tím slalomem) Zatáčka do prava jakš takš,ale do leva je to jako kdyz mám na tom kole obutý šípák a čím větší rychlost nebo menší polomer zatačení = větší hukot. Ten fonendoskop dobrý nápad.Dík všem. Doufam že zimu ještě odjezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: uulik

Ja mám taky dojem že hučí to zatížený (zkouška tím slalomem) Zatáčka do prava jakš takš,ale do leva je to jako kdyz mám na tom kole obutý šípák a čím větší rychlost nebo menší polomer zatačení = větší hukot. Ten fonendoskop dobrý nápad.Dík všem. Doufam že zimu ještě odjezdím.

Většinou platí obecný pravidlo že pokud to přehluší rozumně hrající rádio je za pět minut dvanáct a načase ho vyměnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...