Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výšky v P306


ajsik

Recommended Posts

Já to řešil na 406 a je to pěkně na h...o. Bo tam jsou ty plastový konektrory. Takže buď najít volný konekor, ten zrušit, provrtat a tou dírou protáhnout kabel. Nebo ten kabel pořádně oizoluj, protáhni ho pod tim konektorem a prodtrč ho tou gumovou hadicí do dveří.

tahal jsem 2.5 Jinak ty domečky vypadaj super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na modelu z r.99 uz dali 165mm ale zase mala hloubka :myslim takze ted nemuzu dat okna az dolu ... :roll

takze az se vyhrabu z uceni tak to udelam poradne i s vytlumenim :roker

ty vysky jsem na tvrdo navrtal diry do trojuhelniku a zasilikonoval sanitarnim silikonem ... na lamit se necitim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

na modelu z r.99 uz dali 165mm ale zase mala hloubka :myslim takze ted nemuzu dat okna az dolu ... :roll

takze az se vyhrabu z uceni tak to udelam poradne i s vytlumenim :roker

ty vysky jsem na tvrdo navrtal diry do trojuhelniku a zasilikonoval sanitarnim silikonem ... na lamit se necitim :)

laminát není potřeba, vypadá to dobře i takhle :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, jestli je v 99 165mm tak v poho. DVeře jsem nesundaval, a záleží na tom jakej zvolíš vrták, ale mělo by se to v pohodě zmáknout.. Když budeš sundavat tapec tak určitě pujde ten konekor vyndat, horší to je s tim co leze pod palubku do A sloupku.

Ale jinak ty domečky vypadaj fakt super, čistá práce:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale vzhledem k tomu ze montazni hloubka je u 306tky tk do 45mm a ja mam repro 66mm tak ted resim nejaky podlozky a vubec jsem chytl na chate amok kdyz jsem delal s calouneni ... jednou to sundas a po druhe to nacpat tim plechem za tu gumu se sametkama a pak t nacvaknout na ty cudle ... no des ... a stejne mit to na hore odstava ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu pekny domky :super Prumer je tech 165mm, ale me se do nich vesly v pohode Helix Blue 62, ktery maji mon.hloubku 62mm a je to tak akorat, ty 4mm navic uz nevim, uz takhle to dosedne na stazeny okno. Btw jak rikas, ze ti to nahore odstava, zahakl jsi to opravdu az za ten plechovej zlabek ? Me se to parkrat nepodarilo, nevsim sem si a odstavalo to. Ale ted uz je to prace na 5 minutu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bych rekl pravdu tak ty Phase lineary maji ten repro kos takovy moc mohutny a musel jsem vystrihat kus plastu abych je tam vubec dala stejne to neni dobry...

calouneni budu davat nove protoze to prekopavam na originalni el. okna a potrebuji proto calouneni s otvorem pro ovladac :mrk, vis kde mi to odstava :

jak je cudl od zamku dveri tak tam musis tu gumu nacpat nezi jeho plastovou objimku a ten plech ... mzna vis ... ale zase mam uz unavene ty plastove nesmysly takze to tomu taky nahrava :)

resil jsi nejak vymenu original kabelu k prednim repro za silnejsi ? mam v planu dat zesik i na predni kompa a pres t zvonkove draty nevim nevim :myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plast sem taky musel trochu vyriznout.

Aha, tusim asi kde to odstava, me zas delaj problem ty cudly, nektery uz jsou ochozeny a tak to moc dobre nedrzi, ale byl jsem linej to nekde shanet.

Kabely sem neresil, hraju jen na radio a zesik neplanuju takze mi to staci. Ale pokud budes davat zesik tak se tomu nevyhnes. Mozna by neskodilo se poptat na foru na autohifi.cz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...