Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezávislé topení Bufík


pesl

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

...priatelia ani moje webasto nejde, nenasiel som ani zvlast poistky vo zvlast puzdre pri baterke. Kde inde by mohli byt tie poistky? Mam tam poustky 40 - z ventilacie a nejake slabe 12tky... Podla win bolo webasto ale dorabane - asi, takze mozno aj preto su inde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je original , tak vedle baterky poj. MF3 - druhá velká pojistka zleva a dá se přečíst diagnostikou

Edit : teď jsem si všiml , že ho máš dodělávané - potom by mělo být někde schované pojistkové pouzdro a pojistky cca 30A

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veru pozeram ze na autobusy su co kus to original:-). ...prezradte mi este - webasto dohrieva aj pk vypnuti motora, ci len ked motor bezi? ...ono idem si zajednat velky zdvihak v kamaratovej dielni aby som ponatieral rezistinom rury na vodu tak pozriem po kabloch ze kde sa zatulali poistky:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám tip na dálkové spouštění přihřívače Webasto:

Dálkové ovládání s vestavěným timerem za 400 Kč. Je to jen na "standartní dosah", ale někomu by to mohlo stačit.

http://www.ebay.com/itm/DC-12V-315MHZ-Wireless-Remote-Control-RF-Delay-Time-Timer-Switch-Relay-Module-/222007481632?hash=item33b0ad5520:g:WV0AAOSwKtlWqK~g

Klidový odběr ≤ 12mA

500,000 seconds maximum delay 

Toto je verze 315Mhz, ale dělají i 433Mhz a to se dá spárovat se spoustou pohonů na otevírání vrat.

http://www.ebay.com/itm/DC-12V-433MHZ-Wireless-Remote-Control-RF-Delay-Time-Timer-Switch-Relay-Module-/181903046223?hash=item2a5a44364f:g:zSsAAOSwAYtWHqxq

Zase ale čím nižší frekvence, tím větší dosah.

Upraveno uživatelem lubosch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar panove, tak dnes jsme se opet pustili do bufiku, vymazali jsme chyby a bufik zase jede,ale je to jen docasne, mel jsem v pameti chyby "nepodarilo se udrzet plamen" mozna ne uplne doslova... ale neco takoveho... Behem par dni mi to zase spadne... Nemate zkusenosti co by mohlo byt pricinou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj mám problém, když už se mi podařilo vyměnit žhavičku a topení makalo konečně tak jak má , tak při jednom rannim startu pokles napěti při startu, auto sice naskočilo , ale od tý doby topení naskočí rozjede se tak na 2 minuty a vypne. Restart odpojením baterky nepomohl.

                      Prosím o radu Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2017 at 10:48, warkhaft napsal:

Ahoj mám problém, když už se mi podařilo vyměnit žhavičku a topení makalo konečně tak jak má , tak při jednom rannim startu pokles napěti při startu, auto sice naskočilo , ale od tý doby topení naskočí rozjede se tak na 2 minuty a vypne. Restart odpojením baterky nepomohl.

                      Prosím o radu Michal

diag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...