Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota?


georg

Recommended Posts

Zdravicko, nekolikrat jsem v teto diskuzi narazil na tema teploty chladici kapaliny, tak by me zajimalo, co je vlastne normalni teplota u 405 GRi Break (rv.1988). Po zahrati ma zhruba 75°. Kdyz stoji, tak se dostane i na 93°. Jaky by mel byt chladic? Jestli si to myslim spravne, je tam pasivni chladic - kovova mrizka za predni maskou. Nebude v lete v kolonach varit? pripadne, da se namontovat pridavny ventilator? Diky!

[Editováno 2/12/03 georg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chladic je pasivni, ale pred nim je vrtule, u TD mam dvojvrtuli. Jinak u dieslu se normalni teplotou mini 80 stupnu, jestli ti to leze k 93 a pak to sleze, tak to znaci, ze vsechno funguje tak jak ma.... protoze u 93 pousti jeden ventilator a u 110 pousti druhej.... aspon nejak tak, myslim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Nevim jak u GRi, ale u mi16 je 75 °c malo, ja mam ted v zime dokoce jenom 70°C, za to ze je to tak nizky muze termostat, ptal jsem se a na Mi 16 jsou dva druhy jeden na 82 a druhej na 88 °C (prej zimni a letni provoz), takze jdu na vymenu, cena je asi 250 kc, takze zadna katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...