Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 a olej


Pluto

Recommended Posts

Já mám auto od nova, na první a zároveň poslední servis jsem jel po 1 roce najeto 15 tis a jel jsem do Německa do peugeota ve Vaidenu mám to z Plzně cca 120km a přišlo mi to i z cestou, drobným nákupem v aldi a naftovým filtrem navíc který není v ceně 1.ser.prohlidky na stejný peníze jako u nás a na auto jsem koukal 2m za sklem při kávě od té doby všechno sám, kromě výměny repro přední dveře a trysky odstrikovače skla vše na záruku., ale to už je jiné téma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý deníčku. Tak máme za sebou první pořádnou porci km na C3 LL. I se zakázaným placebo efektem si nemůžu pomoct, ale motor běží tišeji než C2. I zahřátý olej dělá souvislý a zdá se vysoce viskózní film. Spotřeba je stejná. Milý deníčku, až motor zadřu, určitě dám vědět. Stejně se nová 508 blíží a to bude kára:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj, chystám se na výměnu oleje, mám objednáno Total Quartz Ineo ECS 5w30, ale zjistil byste mi někdo dle VIN v servisboxe, jaký typ filtrů je pro mé auto? Asi když budete u toho, tak rovnou asi všechny v autě. Uložím si to někam.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj všichni,

aktuálně teď řeším objednání olejoveho filtru a vymenu oleje v aute. Olej jsem již koupil total quartz ineo ecs 5w-30.

Našel jsem i video na výměnu oleje, viz níže.

Ale kvůli čemu píšu, dle servisboxu je v tabulce u olejového filtu dva druhy a teď nevím, který teda vzít:

image.png.646847e9423288046edc1b3bcd5b8d6b.png 

Nemá někdo přesný tip, jaký filtr kupovit?

auto: Peugeot 508 1.6 e-HDI

díky

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Noves
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup vložku filtru OEM 1109 AY--podle tohoto čísla koupíš i v druhovýrobě

jinak ten idiot ve videu tu vložku filtru špatně montuje--při montáži nové vložky se tato nejprve vloží vyčnívajícím kolíkem do filtrboxu (je tam pro kolík díra) a pak se našroubuje plast. víko filtru na doraz ( potřebuješ Golu s nástavcem 27), ve víku vyměň gumičku--je v balení filtru

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...