Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 a olej


Pluto

Recommended Posts

Ta cena 5 890 Kč ovšem není jen za výměnu oleje a fitru. Je to cena za komletní roční prohlídku. Podle seznamu co dostávám po prohlídce se toho kontroluje docela dost. Je otázka jak poctivě to kontrolují. Já mám auto ještě v záruce takže na prohlídkly jezdím do autorizovaného servisu Peugeot. Pokud mi auto bude sloužit spolehlivě jako dosud tak budu rád když zaplatím jen jednou ročně kolem 6 tisíc za servis.  Jinak by mě zajímalo jakou máte spotřebu oleje. Já letos v lednu doléval 0,5 l oleje když mi palubní počítač zahlásil Oil level too low. Podle měrky v motoru ho tam bylo ke spodní rysce. Od výměny oleje v dubnu 2015 jsem měl najeto 17 400 km. Mám 2.0 HDI 103 kw. Teď mám od výměny oleje v dubnu 2016 najeto 11 000 km a oleje je tam dle měrky pořád stejně. Raději ale již vozím v kufru 1l balení na připadné dolití. Ten olej Total Ineo 5w 30 totiž u nás na benzinkách nejde koupit. Alespoň já jsem ho nikde neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy som nemusel dolievat mot.olej medzi vymenami oleja (menim olej kazdych 20 tis.km) len raz mi zahlasil pocitac, ze mam malo oleja, ale to som parkoval v prudkom kopci.

Vzdy kontrolujem mierku - ci je medzi ryskami... Inak pohoda... olej kupujem cez net od seriozneho predajcu, pricom vyhradny distributor olejov Total na SVK mi ho poradil ;) . Takze nedavam zarobit tym nenazrancom v autorizovanych servisoch, ktori kupuju motorovy olej na kvanta (200 litrove sudy) a a predavaju nam zakaznikom za cenu trojnasobne vyssiu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s tebou souhlasím, co mě skončila záruka tak si měním olej sám a vyjde mě to komplet na cca 1500,- , navíc mám jistotu, že mám všecno OK. Podle knížky je výměna co 30.000 km, což dle mého je hodně, takže měním sám co 15.000 a ještě ušetřím. Navíc servis při výměně dává olej po horní rysku, což není moc dobré pro motor. Mám cca 70.000 km a nikdy jsem olej mezi výměnami nedoléval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loque

tak sis měl olej vyměnit sám a razítko do servisky vyrobit z brambory default_Laugh.gif

S výrobou razítok mám skúsenosti ešte zo ZŠ :D takže by som to hadam aj zvládol ;) A ja si olej a filtre mením sám, ostatné veci nechávam robiť v servise, ale za normálne ceny

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem příznivcem dlouhých servisních intervalů ale měnit olej po 10 000km mi přijde zbytečné. Optimální je tak podle mě interval po 20 000 km nebo po roce. To by jsi na tom  jak s Felicii diesel tam se měnil olej po 7 500 km. To samé s těmi filtry- nevím v jakém prostředí jezdíš ale  ten kabinový filtr musí rok vydržet určitě. Výměna je předpsána po 2 letech nebo 30 000km takže měnit ho po 10 000km je fakt úlet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri ulet, neulet, mna tych 110€ za vsetko nezabije a nemam najmensi problem po motorickej stranke. Na byvalej C4 som to robil identicky a ked sa menila olejova vana, motor bol odspodu ako novy, bez usadenin. To iste.mam.teraz na 508, ked som zlomil mierku a dal dole vanu, olej neni cierny ako uhol, ale hnedozlaty. Ale vravim, nikoho nenutim robit to ako ja. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Milan+ napsal:

Olej sám měníš a stojí to 1500? Co tam leješ za oil  a dáváš jaký filtr? Proč je to špatný pro motor po vrchní rysku?

leju tam olej na smažení a místo filtru používám rolku toaletního papíru - čtyřvrstvého, ten je kvalitnější ....... kdybys koukl na net kolik stojí předepsaný olej (6l) pro Peugeot TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 a kvalitní olejový filtr, tak nebudeš dávat hloupé otázky

Upraveno uživatelem jarda20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ako vy, ale ja davam olej vzdy po risku MAX, na vsetkych autach, ci benzin/diesel. Raz sa ma pytal, ze preco davam po max risku a nie medzi. Ostal som zaskoceny, tak sa pytam, ze teda preco medzi risky? Ze preto aby nevytlacalo olej cez gufera. Osobne tvrdim, ze olej je v celom mazacom obvode s rovnakym tlakom na kazdom mieste, predsa ho pohana ol.cerpadlo a nema vplyv nato, ci je tam 1/3, 1/2, 1/1 tlak sa nemeni. Ale za mna, vzdy po hornu risku a nepreliat, to by bol problem

Upraveno uživatelem TommyC4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej (Ineo ECS) měním maximálně po 20000 km. Výměna i s filtrem a novou podložkou pod šroub mě vyjde do 1100,- Kč. Olej mám od certifikovaného prodejce Total za cenu necelých 900,- Kč za 5 l. Fíltr Purflux a podložku od Badisáka. Naleju 5l a vyjde to mírně nad střed mezi ryskami na měrce. Nikdy jsem ještě mezi výměnami olej nedoléval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja olej odsávam cez merku oleja čerpadlom na to určeným, niekto má výhrady proti tomuto sposobu ale mne sa to zatial osvedčilo. Je to rýchla a čistá metóda, netreba liezť pod auto a darí sa mi odsať všetok olej, lebo ho tam nalejem potom toľko koľko tam má ísť a mením po 15.000km

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem sundanou vanu na 1,6hdi a podle mne to na tomto motoru dobře odsát nejde. Na vašich motorech to možná jde, ale u 1,6 ne. Na konci trubičky pro měrku jsou 2 zatáčky, kde je to zůžené a na konci jde přes tu trubičku středem dokonce plastový kolík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...