Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

soukrome na zimakach cely rok - ale slibuju ze pristi rok uz prezuju
a dnes vymena kol na jedne fobii  moje prvni osobni prezouvani - jako to co profik da za 40 minut ja delal skoro 1,5 hodiny

 

zbyva dalsich 6 aut :P

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já taky nejsem profík, takže 3/4 hodinky přezutí, ale já tedy nepřezouvám, jen jsem vyměnil sadu letních za sadu zimních. Pak přišlo to horší - umýt disky dočista dočista. No a pak uklidit auto, neboť přezouvám koberec za gumový koberec. Tak to mám obvykle na půlden. Ještě že mám jen jedno auto :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v Praze +20°C a u nas v Brdech 17, tak asi jeste pockam :)

akorat auto neco brblalo, ze ma moc studenych startu, musim dokoncit elektricky zapojeni webasta :D s tim palcem jsem to zatim musel odlozit, ale uz se to po mesici zacina lepsit

IMG_20201102_152408.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Včera jsem přezul 406 nové zimní pneumatiky značka Barum Polaris 5.  Původný zimní pneu byli taky Barum Polaris.  Vzorek byl cca 5mm. A DOT viz fotka přílohy. Musím přiznat, že mě nezklamaly a byl na ně spoleh. Proto jsem se rozhodl opět pro stejnou značku + využil kartičku P-C:super. Dokonce se užily německé dálnice, i když rychlostní index je ,,T"(190km/h).

BarumPolaris5.jpg

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Oživím zaniklé vlákno.

Na mojí 5008 SUV mám sice celoroční Continentaly 225/55/R18, ale moc jim nevěřím ani na mokru, natož v zimě na sněhu. Tak přemýšlím, nad zimními Bridgestony. Má někdo s těmito zimáky zkušenost? Mají na štítku hodnoty - valivý odpor - B / na mokru - A / hlučnost 71dB (což je docela Top).

Vždy jsem jezdil na Barumkách, ale v tomto rozměru nevyrábí nic. Bridgestony jsem měl kdysi jen letní na 307SW a za mokra klouzaly jak cyp... :aut

Upraveno uživatelem pavelu96
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, pavelu96 napsal:

Oživím zaniklé vlákno.

Na mojí 5008 SUV mám sice celoroční Continentaly 225/55/R18, ale moc jim nevěřím ani na mokru, natož v zimě na sněhu. Tak přemýšlím, nad zimními Bridgestony. Má někdo s těmito zimáky zkušenost? Mají na štítku hodnoty - spotřeba - B / na mokru - A / hlučnost 71dB (což je docela Top).

Vždy jsem jezdil na Barumkách, ale v tomto rozměru nevyrábí nic. Bridgestony jsem měl kdysi jen letní na 307SW a za mokra klouzaly jak cyp... :aut

Hele - já mám dobré zkušenosti s Klebery Kris Alp, jukni případně na ně.
https://www.pneumatiky.cz/kleber-krisalp-hp3-225-40-r18-92-v-xl-zimni-pneumatiky-240539-t1?gclid=CjwKCAjwzOqKBhAWEiwArQGwaPPXE39y7IZT5cTLWaEi3ciJZtmyx5-i4d9rL71jRG60MrcWGgVDThoCycAQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, BubakGS napsal:

...mam 2 sady kompletnich kol, tak to prehodim, jak bude treba.. 

To já taky, ale gumy jsou uskladněny v servisu a je třeba několik dní předem zahlásit, že se bude přezouvat - aby měl čas a gumy navezl, páč je nemá v místě
Takže už teď vím termín, kdy "akce" proběhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...