Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

před 2 hodinami, Milhausekkk napsal:

Chápu z Tvé poznámky k rychlosti že jsi letec nízko nad zemí? :D:D:papa:aut

To ani ne, jen dle VTP bych měl mít rychlostní index "W" tedy 270 ale stejně - kdy to člověk využije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdy sa najde niekto, kto bude mat vacsieho 'clena', novsie, vykonnejsie auto, vacsie pneu, disky, vyssiu maximalku, vyssi index rychlosti, viac valcov, viac ventilov, viac truboduchadiel, lepsi interier, vacsi plat atd. 😉

 

@Dýdý ak jazdis menej, kup si najlacnejsie akceptovatelne pneu, preklepni si znacku, v poslednej dobe je uz vacsina dobra. Ak jazdis vela, odporucal by som premiovky Michelin alebo Conti, tie najnovsie su o krok az dva napred 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ajdamek napsal:

 

Se musel pochlubit kolik mu to jede ne? :D

No právě ;) Jede to 250, elektronicky omezeno a těch 270 to dá při odstranění limiteru tak proto asi ten W index. Ale za celou dobu co auto mám jsem VMAX zkusil jen asi 2x :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2018 at 7:18, Gabriel 307 napsal:

tak se pomalu taky chystám ;) Fiat je na zimních celoročně a kola na Dustra na zimu jsou od včerejška doma jsou jiné,jelikož s těma CMS C22 Titan byl problém tak jsem objednal Alutec Ikenu Titan. Tak jak to vidíte,mam vzít ty Fuldy,nebo Barumky,nebo jsem slyšel,ze v testech si dobře vedli BF Goodrich g-Force Winter 2 máte je někdo?

Ty Goodriche Winter (nevím už, zda měly č. 2) jsem měl jako první sadu v letech 2008-13/14 a jako jo, byly slušný, co se pamatuju. Ale auto jsem měl nový, tak jsem byl opatrnější... Pak jsem jezdil Nokian WR D4 a ty dávám teď znova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...