Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

jojo, na letních Michelinech Primacy najeto jen cca 34 tisíc :grr, tlak kontroluju co 14 dní--mám kompresor--, jezdím v klidu--žádná brzda-plyn,  to na našich Barumkách vždycky přes 50 tisíc, navíc ty michelinky za 4 roky hrozně ztvrdly (made in spain)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se pomalu taky chystám ;) Fiat je na zimních celoročně a kola na Dustra na zimu jsou od včerejška doma jsou jiné,jelikož s těma CMS C22 Titan byl problém tak jsem objednal Alutec Ikenu Titan. Tak jak to vidíte,mam vzít ty Fuldy,nebo Barumky,nebo jsem slyšel,ze v testech si dobře vedli BF Goodrich g-Force Winter 2 máte je někdo?

 

20181024_131207.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milhausekkk  děkuji ;) no vysvětlil jsem to doma,prošlo to prvním čtením domácího parlamentu (dělám sponzora a předsedu v jednom) :D kdybych teď koupil plecháče,tak bych stejně za nějaký čas pokukoval po jiných kolech,tak jsem je objednal hned. :papa

edit: jeden jsem musel vzít domů aby je viděli i kluci ;)

 

edit2: zvažoval jsem tyhle plecháče https://www.pneuok.cz/plechove-disky/alcar-hybrid/6.5jx16-5x114.3-et50-66.1-kod-130402/ jako levnější alternativu. . . Magda je nechtěla. . . tak jsem přihodil  700,-/ks  a koupil alu ;)

20181024_155431.jpg

20181024_155356.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gabriel 307 opravdu krásné kola, až si budu plnit sen a pořídíme 308 tak budu muset ukecat diktátora a ekonomického náměstka v jedné podobě s prosbou, ať přihodí a pořídí dvě sady alu, protože u nás parlament neznáme :aut

Jinak rybičky jsou taky super, vládnoucí strana u nás doma je miluje a chce si je pořídit, bohužel/bohudík pořád neví kam by se postavily, tak se ještě nepořídilo nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes objednány Barum Polaris 5 v rozměru 225/45/17 94V. Sice si budu muset nastavit na maxidotu upozornění na celou zimu na limit 240km/h ale nevadí :D A příští týden je snad nechám obout a přehodim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milhausekkk + @Gabriel 307  Doma na stole stojan na tužky z číny a v něm 1.25 litru vody - nanoakvárium se světlem, molitan filtrem a vzduchováním přepadem - obsah  3 Gupky (Paví očka) Za zády 60 litrů vody - obsah nějaké krevety, šneci, 2x Dania, 2x Tetry a Wernerky celkem asi 20 rybek a 10 krevetek (modrých) a objednáno 300 litrů do předsíně na něco většího - čichavce, skaláry a pod.  :papa  Omlouvám se za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...