Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

Je, ale žádný výrobce takto hrubý a samočistící vzorek nevyrábí u nových pneumatik.Tak jsem na doporučení koupil Vraníky, a je to super. Hodně často jezdím nezpevněné cesty a tam potřebuji takto hrubý vzorek. Před 20ti lety jsem na zimních protektorech jezdil, právě kvůli vzorku, a teď jsem se k nim zase vrátil. V létě už budu jezdit jen celoroční. Silniční pneu mě nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem Vraníky na Berlingu zimní sice " jemnější " vzorek ale taky si na ně nestěžuju já je jezdil 3 zimní sezony (cca 8-9 tis km každá) plus pak ještě léto než jsem berlingo prodal a nakonec je ještě dojížděl někdo odtud z PC ale už si nepamatuju kdo.  Jsou sice hlučnější ale fakt drží.  Klidně bych je dal i na 807 ale v mém rozměru nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, změnil jsem názor a nové zimáky koupím hned. Včera jsem na výjezdu z Liberecké směrem na Jablonec chytil na těch současných šmejra, a to jsem nejel extra rychle. Bylo mokro a jsou tam zřejmě extra kluzké šipky, ale stejně by se to stávat nemělo. No tak jsem si teda vyzkoušel, že i 806 umí jezdit dveřma napřed :)  leč příště bych si to radši odpustil. Teď už jen rozhodnout, jestli vyhodím jen ty zadní (mají furt 5,5mm) nebo střelím do inzerce i ty přední a koupím všechny 4 nové. No a samozřejmě vybrat které - v tomhle rozměru je to stejně asi prašť jako uhoď , drahé budou každopádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V ‎8‎. ‎10‎. ‎2017 at 10:02, oddie napsal:

Tak, změnil jsem názor a nové zimáky koupím hned. Včera jsem na výjezdu z Liberecké směrem na Jablonec chytil na těch současných šmejra, a to jsem nejel extra rychle. Bylo mokro a jsou tam zřejmě extra kluzké šipky, ale stejně by se to stávat nemělo. No tak jsem si teda vyzkoušel, že i 806 umí jezdit dveřma napřed :)  leč příště bych si to radši odpustil. Teď už jen rozhodnout, jestli vyhodím jen ty zadní (mají furt 5,5mm) nebo střelím do inzerce i ty přední a koupím všechny 4 nové. No a samozřejmě vybrat které - v tomhle rozměru je to stejně asi prašť jako uhoď , drahé budou každopádně.

Z každodenního ježdění po cestách necestách v matičce stověžaté zjišťuju že firmy malující VDZ nejspíš začali používat jiné barvy než dříve protože když je vlhko nebo mokro tak kloužou všechny čáry na silnicích ať klasické oddělující pruhy tak příčné značící hranu křižovatky a hlavně  zebry přechodů pro chodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...