Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

Já jsem byl nazout nový Micheliny včera večer u kámoše, tak jsem mu platil jenom nový ventilky a nalepovací závaží na alu, jinak bych to měl zadáčo celý, si myslim není drahý ne? On se u toho ještě trochu nalil, já jsem bohužel řídil:D příští tejden potřebuju nazout ještě jednu sadu novejch na plecháče tak to bude zdarma:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 a 308 jsem přezul minulý víkend. Dnes jednu 106 a počítám, že příští víkend půjde 307 a druhá 106 :) Každý rok přijdou koncem října 1-2 sněhové dny. Tak stačí jen počkat. Letos to vypadá, že to čekání bude delší :aut

[upravil dne 19.10.13 17:04 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim reagovat na nektere prispevky.

JA bych urcite prezul az kdyz bude vsude sracek a nebo lepe kdyz uz bude auto oprene o svodidla v lepsim pripade.

Vzdyt slusna zimni guma prijde na peknych cca 1500-1600,- a vydrzi cca 3-4 sezony .....

A nebo pockat az nam to naridi \"zakon\" a v tom je tady rozdil oproti treba nemecku kdy proste jdou a prezuji vcas./Nastesti se to uz i u nas zlepsuje/

Ono letni pneu prez den jsou rekneme Ok ale v noci brzo rano???

Ale to je stale dokola nejlepsi je osobni zkusenost a pak to uz nehrozi :D

Pekne dny a stasne km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...