Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C8 4HW podtlaky


Hugo Boss

Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Zdravim, som to vcera preluskal a zistil som nasledovne: podtlak nemam vo vetve, na ktorej je SWIRL a ovladanie klapky rozvetveneho sania. Viete mi prosim niekto napisat, ako zistim funkcnost tych elektro-pneu ventilov? ked som zaslepil vstup do ovladania SWIRL, zrazu som mal podtlak na tej klapke rozvetveneho sania. Naso su na tych ovladacich el-pneu ventiloch tie male filtre? Diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze vymenou swirl ovladania mi bude fungovat aj rozvetvene sanie pri regeneracii? Do tej membrany ide podtlak stale?, aj pri volnobehu? V akom rozsahu by sa mal ten swirl pohybovat? rucne tym pohybujem v rozsahu cca 1,5 cm, ale vzdy je v rovnakej polohe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swirl sa otvára pri otáčkach motora: nad 2100 ot/min 80°C ; resp. nad 2500 ot/min 0°C, alebo ok je vstrekovacia dávka paliva viac ako 40mg/zdvih.

Spomínané platí pre motor 2.2HDI 4HW.

Či ide podtlak stále, to asi nie, podtlak ide len za podmienok opísaných vyššie, ale keď je deravá membrána SWIRL, tak niet dostatok podtlaku na škrtiace klapky v sacom potrubí (rozvetvené sanie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...