Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problemy se startováním


Marda106

Recommended Posts

Původně zaslal: Tommy306

měl jsem podobnej problém u audiny a bylo to baterkou, byly tam 2 články úplně dead...

Myslis ze je to baterkou?? jako svetla a vsechno fakci dokonce tak pred pul hodkou nez to neslo nastartovat jsem v poho nastartoval.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje situace byla taková: auto furt startovalo bez problémů, pak jsem ho jednou večer zaparkoval a ráno otočím klíčkem a ani ?uk...kontrolky, rádio...vše v poho...tak jsem se nechal roztlačit, trochu jsem to projel, vypl motor a zkusil nastartovat...v poho (jízdou se dobyla)...druhej den zas nic, tak mi to maník nastartoval přes nějakej zdroj a nechal to přes noc na nabíječce a ráno mi řek, že mám dva články v pr...(prej se to pozná podle toho, že to bublá či co...).tak jsem koupil novou bat a bylo po problému...tak jestli máš možnost, zkus to podobně, akorát radši vynech tu část s tím roztláčením:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Moje situace byla taková: auto furt startovalo bez problémů, pak jsem ho jednou večer zaparkoval a ráno otočím klíčkem a ani ?uk...kontrolky, rádio...vše v poho...tak jsem se nechal roztlačit, trochu jsem to projel, vypl motor a zkusil nastartovat...v poho (jízdou se dobyla)...druhej den zas nic, tak mi to maník nastartoval přes nějakej zdroj a nechal to přes noc na nabíječce a ráno mi řek, že mám dva články v pr...(prej se to pozná podle toho, že to bublá či co...).tak jsem koupil novou bat a bylo po problému...tak jestli máš možnost, zkus to podobně, akorát radši vynech tu část s tím roztláčením:bojim

Dik tak otec ted nasel nabijecku tak to zkusim on mi rikal ze prej ty co nefakceji nebublaji a tak to testnu dik za tip a rimmerovi taky to pak zkusim taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...