Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405+406+407


Netopýrka

Recommended Posts

Původně zaslal: gvg

Pro mě naprosto nejlepší záběr byl ten, jak jede kamera pod podvozek - fakt dobrý!!!:super

Mno, ten byl dobrej .. technicky hodne narocnej a bohuzel kratkej, neb se velikost kamery s vyskou vozidla trosku neshodla :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver: Veselejch historek je mraky, trosku vazla dokumentarni cinnost, precijen se vsichni venovali nataceni a byly plne zapojeni, takze na foceni moc casu nebylo :-) ale neco by se dalo ukuchtit.... uvidime jak se k tomu postavi majitelka licence na produkci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netopyrka: mooooc pekny ;)

az budes tocit pristi, tak dej vedet a ja ti nafotim neco dokumentace o prubehu nataceni, at je nejaka legrace i po premiere :)

a kdybys potrebovala, mam tu jeden modylek 406, co jsem vyhral na srazu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: merkurek

Hmmm Netopýrka ty seš normálně jako režiser Hřebejk opravdu je to pěkný .. Hele spoj se s Hcsem a natočte něco spolu a bude to třeba na Oskara ... :super

tak ja to teda prozradim-my si na toho oskara myslime uz ted...:D

A mozna by bylo lepsi nez film o filmu udelat jen soundtrack-behem tydne prvni ve vsech zebriccich-za to rucim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) milí pežo?áci, zdravím a jsem moc ráda, že se videjko líbí, je to povzbuzující pro mě i celý realizační tým (aka, DD, Juneau + všechna autíčka).

Momentálně si 407čka užívá sportovně-relaxační pobyt u nás doma, protože jak mnozí ví, 407čka jinak tráví celé dny v práci (u mě).

Jinak určitě rádi uděláme pokračování, ale zatím je to jen ve fázi přání. Jakmile přijde nápad, který by nás natěšil tak, že zase budeme chtít drandit z kopce na pale?áku a odrážet napruzené důchodce z natáčecí plochy, hned se do toho pustíme :)

Jinak ještě jednou díky za pochvalu!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to jsem vážně nezkoušela :) Já bych brala Hicse zneužít na jednu věc, kterou mám v hlavě déle než to, co jsme minulý víkend natočili :-) A to chci zkusit jen za předpokladu, že vše bude do mrtě připraveno a budu si jistá, že to půjde zrealizovat :) Tohle videjko bylo pro mě zkušební, jestli vůbec něco natočit dokážu...:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...