Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prepady


felazz

Recommended Posts

  • O 10 měsíců později...

Zdravím,

potřeboval bych pánové poradit v podobné věci.

Před třemi dny jsem jsem po dlouhé době pustil ventilaci a po zahřátí motoru jsem cítil v autě naftu. Předevčírem v práci jsme přišli na to, že to postřikuje na hadičkách přepadového systému. Tam kde to bylo nejakutnější jsem hadičku kousek zkrátil a znovu nasadil. Včera jsem koupil v Auto Anděl hadici na a pokusil se všechny vyměnit, jenže já trouba jsem při poslední hadičce ulomil ten vývod přepadu na vstřiku ( nechápu proč to dělají plastové a jak můžu být takový trouba ).

A tak Vás kolegové Pežoťáci prosím o radu, dají se ty přepady někde koupit ??? musí kvůli tomu vstřiky ven ??

Koupil bych celou sadu a komplet nechal vyměnit, poněvač když už tak už a vskutku nelíbí se mi přijet třeba k Lídlu a lidi si ode mne dávají pryč auta kvůli bílému kouři, který se valí z pod kapoty :o

Budu moc vděčný za každou radu, psal jsem již Strakimu, přímo do servisu Peugeot, tak čekám na odpovědi. Auto je u mě velice potřebné jak k práci, tak pro rodinu.

díky předem všem, kteří mi tu písnou něco pozitivního :potlesk:potlesk

s pozdravem Naugi

[upravil dne 15/9/14 07:18 od Naugi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď, už jsem mluvil i se Straki007 a ten mi slíbil, že mi na ten vstřik díl pošle. Akorát jak mi hned řekl, tak budou asi vstřiky v řiti :(.

Takže to tím nekončí.

Jde zjistit podle VIN i značka vstřikovačů ???

Ještě jednou díky :super

[upravil dne 16/9/14 14:05 od Naugi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 roky později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...