Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červená Partnerka alias Krabica


Šalda

Recommended Posts

V pondělí jsem byl s bráchem s jeho Parťákem v Peugeotu pro příčníky na auto a chladící kapalinu, tak sem si vzal hned taky, origo namíchanou na -35 stupňů, brácha si vzal 6L a já taky 6L. Dnes se stavil tak jsme vyměnily kapalinu na jeho, po menších problémech s odvzdušněním se to podařilo a potom sem si vyměnil i já, co mě docela překvapilo že sem tam těch 6 litrů do svýho nalil jak nic, spíš jsem ještě trošku dolil z toho co zbylo bráchovi, do jeho 1.4 se vešlo cca 4.5 litru.

Pak jsem to jel projet, protože nefťák se pořádně nezahřeje když stojí jen na volnoběh a nevím čím to je, ale motor se mě zdál tišší než předtím, přitom chladící kapalina přece nemá vliv na hluk motoru jako třeba u vyměny oleje. Ale je to tak, ač je to divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právěže mě je to taky divný, u oleje je to slyšet dá se říct hned, ale u chladící kapaliny:myslim

Nicméně kapalina tam byla původní, a auto budu mít dva roky, najeto cca 35tkm, kapalina byla docela černá, takže si myslím že tam byla asi docela dlouho, ale fakt když sem nalil novou a jel to projet, tak to bylo pomalu jako s novým autem, ještě uvidím zítra jak pojedu zítra, možná sem měl jen dnes zalehlý uši z hudebních dárků mýho synátora:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to máš pravdu. Docela vážně uvažuji o tom, že ty letní pneu 205/ . . . . už na auto dávat nebudu - stejně musím koupit letní nový. Ušetřím drobet paliva, týpko bude živější a hlavně to nebude tak tvrdý.

s tvým motorem můžeš jezdit na 195-65-15 myslím, jiné bych nedával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak byla Krabica připojená na Dia a výsledek dopadl dobře, aspoň John to říkal:D

Možná je to taky tím že tam toho moc nebylo co by mohlo být špatně:D

Ale co si pamatuju tak EGR ukazoval 10% a vstřiky mám prej taky dobrý, já se v tom nevyznám:D:aut

Tak ještě jednou díky moc Johne:super

Jen čidlo na spojku je prej na prd, ale když nemám tempomat tak je to jedno.

Jinak už mám doma od Johna nálepky na Krabicu, tak Teď ještě najít místo kam je nalepit:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul sorry šaldo, odovídám ozzymu z 25.12. a nechci citovat: jo já vím, vše je řádně zapsáno v TP. Auto je celkově tvrdší, samozřejmě kola jsou na ten výkon 55kW těžká, ale krom vyšší spotřeby se neděje nic vážného. Zatím s tím mám najeto cca 80tis.km. Nicméně jak jsem psal. Z jara bych rád letní 195 . . .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po upozornění ženy vyměněny 2 žárovky ve třetím brzdovým světle, jsem docela rád že tohle mají řešený dobře, jen zevnitř povolit 2 matky a celý světlo jde vytáhnout ven, takže výměna zabrala cca 5 minut i s cigaretou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Byl sem si v obchodě pro kapalinu do ostřikovačů a viděl jsem tam tohle, co myslíte, má to vůbec smysl kupovat? Mě než se krabice vyhřeje tak to docela trvá, přece jen je tam více prostoru, a teplota vody je jen na cca 80 stupních, tak by tohle mohlo pomoct aby to bylo dřív, ale zase nevím zda to nebude na baterku velkej odběr, 150w je docela dost, aspoň si myslím, neuškodí jí to nějak?

http://tuning.autodoplnky.cz/autodoplnky-cm/interierove-doplnky-elektricke/ventilator-s-ohrevem-frost-3in1-12v-s378174069

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...