Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červená Partnerka alias Krabica


Šalda

Recommended Posts

ty sis ten prdosed ještě nekoupil?,já jsem teda zatim spokojenej,ted ho používám skoro každej den,když venku přimrzává

ten ohřívač by se možná hodil na rychlý odmrazení čelního skla, kolix škrabu třeba dvax za den jak prdlej,ráno do práce a když jedu z práce jakbysmet:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Ten ventilátorek mám doma asi už 5 let , vyzkoušel jsem to a nic moc , spíše na nic. To jsem přemýšlel spíš o tom topení co je v 406 HDi , ale nedostal jsem se k tomu

Ten ventilátorek bych skoro spíše srovnal s topením u Š110 :papa

[upravil dne 2/2/14 10:45 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Jediná výhoda ještě jde že když ti klekne ventilátor tak to je tak na půl ,když se ti zamlžuje okno. Já to zkoušel a dříve to rozpopím autem. Nehledě blbě se to umistujě na palubku u mne to padalo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl sem si v obchodě pro kapalinu do ostřikovačů a viděl jsem tam tohle, co myslíte, má to vůbec smysl kupovat? Mě než se krabice vyhřeje tak to docela trvá, přece jen je tam více prostoru, a teplota vody je jen na cca 80 stupních, tak by tohle mohlo pomoct aby to bylo dřív, ale zase nevím zda to nebude na baterku velkej odběr, 150w je docela dost, aspoň si myslím, neuškodí jí to nějak?

http://tuning.autodoplnky.cz/autodoplnky-cm/interierove-doplnky-elektricke/ventilator-s-ohrevem-frost-3in1-12v-s378174069

150W je docela dost? Zamysli se nad tím jak bys auto vytopil 150W žárovkou ;) Vyhřívaný potah pomůže k tvému komfortu, ve výprodejích ho koupíš za 99,- běžně kolem 250,- mrkni třeba do Kelly - vnitřní doplňky vozidel - potahy sedadel... nicméně okno ti to nerozmrazí. Pokud nechceš jít cestou nezávislého topení nebo spirály, která ohřívá chladící kapalinu tak moc šancí nemáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten předehřev je už za hodně peněz, tolik investovat nechcu, a tuším je jen do zásuvky, v práci na parkovišti zásuvku nemáme, a doma stojím v průjezdě kde je teplo, tam to nepotřebuju.

Asi zkusím nějakou tu dečku na sedačku a uvidíme, a nebo se konečně dokupu k tomu abych udělal nějakej dekl na chladič:myslim

ozzy56, asi to bude účinné, ale touhle cestou se asi nevydám, bych se bál si tam potom zapálit špinku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu vyhřívanou dečku jsem měla a vydržela mi jednu zimu :( Pak se asi někde přelámaly kabely a netopila :( .. ae je to určo dobrá věc ;) ..

Mamka zdravě Vendo, to je přeci jasné :D .. je tam docela dost místa, ani se nepraští :D:D .. a smrdět mi cigárama v autě, to bych tě hnala :D:D

[upravil dne 3/2/14 11:41 od Kata517]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...