Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červená Partnerka alias Krabica


Šalda

Recommended Posts

Tak si taky založím téma o mým mazlíkovi, je to 2.0 HDi 66kw r.v. 2002.

Najeto měl 210 xxx km

Koupen někdy na jaře 2012.

Před prodejem udělal prodávají rozvody, protože mu praskl řemen, tak jsem měl o starost míň.

Auto bylo na pohled udržované, nic závažnějšího na technickým stavu jsem neviděl ani neslyšel a tak sem si ho dovezl domů.

Jedinný co mě trochu štve, že pravé oboje dveře jsou nalakovány do trochu jiného odstínu červené, ale už s tím nic neudělám, a nechat je nalakovat nemá smysl.

Zkusím sem dopsat co jsem na něm měnil a dělal.

post-11826-14109633666749_thumb.jpg

[upravil dne 31/3/14 20:13 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před koncem roku mě zlobilo zamykání dveří, auto nešlo zamčít, a nebo se to podařilo třeba až na 5-10 pokus, a taky se mě stávalo, že se auto samo odemčelo, prostě sem přijel na parkovištěm zamčel, a když sem přišel tak auto bylo odemčené, zkoušel jsem všechny drátky, průchodku ve dveřích a podobně, a stále nic, až jsem vyměnil zámek u spolujezdcových dveří, tak bylo po problému.

post-11826-14109633668182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a včera jsem měnil klínový řemen Dayco, který mě pískal když bylo auto studený, a k tomu jsem měnil palivový filtr Purflux a tyčky stabilizátoru + čepy řízení oboje Meyle.

Teď ještě zajedu v týdnu na geometrii nápravy a doufám že do jara už nebudu muset nic měnit:D

[upravil dne 14/10/13 22:54 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, mám je zapojený přímo na baterku přes pojistku a samostatný vypínač který je schován pod blatníkem v motorovém prostoru, aby mě to svítilo jen když potřebuji, chtěl jsem to udělat na kapotový spínač, aby to svítilo automaticky při otevření kapoty, ale třeba u výměny oleje a podobně je zbytečný aby to svítilo, tak jsem to vyřešil takhle.

Na fotce je vidět kábl, ale ten je pochopitelně schován, fotil jsem to předtím než jsem to měl úplně hotovo, teď nic vidět není, ani dráty, ani vypínač s pojistkou, jen LED diodový pásek.

[upravil dne 13/10/13 19:30 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě bych zapoměl na chromový proužky v předním nárazníku, puls chromový proužky na bocích obou dvou nárazníků, dělá se to tak i origo, ale já je tam neměl.

Navíc jsem dodělal vzadu druhou mlhovku a další dvě potkávací světla, protože jsem dal do mlhovek dvojvláknový žárovky, měl jsem to tak i na 406.

Auto po koupi nemělo rádio ani hudbu, takže jsem koupil rádio Pioneer na USB a repro Vibe Slick 6, středobasy do dveří, kde jsem musel udělat z desky kruhové držáky pro repro, dveře vytlumil, a výšky do palubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na zadním skle + na bočních mám uni protisluneční roletky, aby to tam nebylo jak ve výloze, možná příští rok dám folie, ale zatím jsem pořád na vážkách kvůli jízdě v noci a couvání v noci, přeci jen je v noci přes folie míň vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v pátek jsem objednán u auto Horák na geometrii podvozku, mají cenu 520.- za kontrolu a 200.- za seřízení, což je docela fajn cena, dnes jsem tam volal zda je těch 720.- jen za přední nápravu nebo za celý auto, a bylo mě řečeno že za celý auto. Ale nechápu co znamená že mají u ceny za seřízení napsaný 1/2 Nmh.

Může mě někdo objasnit co to znamená??

[upravil dne 14/10/13 19:03 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...