Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

celda1970 307sw 1.6 HDi 80 kw....FapOn 2020


celda1970

Recommended Posts

Tak jsem se odhodlal začít něco dělat s prázdnou klimou která po naplnění klasicky běžela asi 14dní a bylo po ní...........

Fouknul jsem to do servisu a jak já říkám dobrou firmu aby člověk pohledal......za 1,5h mi volali a že prej je KO chladič...což jsem i tušil. Říkám za kolik ho mají a kdy to bude hotový.....když mi řekli cenu 5500,- a 7000,- za druhej typ tak jsem šel do kolen jelikož vím za kolik je má Badisák......rovnou jsem je nasral a řekl že si ho dodám sám což nakonec vzali,ale rovnou hlásili že ať počítám práci za takové 3-4h.No jasně že si tak dvě přisadili ale i tak mě furt nenatáhnou tolik co dělá rozdíl min.3000,- za chladiče....Zavolal jsem Badisákovi a ten zítra rovnou do servisu posílá chladič za ca 2300,-.....tak si to přeberte......sic nebudu mít dva dny auto ale......

Při schrnutí mám od Badiho chladič za 2300,-....naplnění ca.1000,- a práce 1200,-.což i když ještě bude potřeba těsnění jsem do 5000,-....!! S jejich rancem bych byl na 9000,-...!!!:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokončil natření brzdičů a přezul jsem na letní....myslím že OK.

Foceno mobilem....:roll

:xvul sorry za zneužití vlákna. Jen se zeptám jestli není probém s natíráním dosedacích ploch kola? Slyšel jsem že se může kolo přilepit, házet, apod. Je to blbost nebo na tom něco je?

Jinak vypadají dobře:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem doma ze servisu.....chladíme...;);)

Přikládám fakturu ať si každý udělá sám obrázek kolik to stálo.

Chladič klimy vlastní od Badisáka za 2280,- s poštou....!!!

Původní nabídka servisu byla jejich chladič za 5500,-+naplnění a práce ca.2h.:myslim:myslim

Zdaaar.

post-50808-14109637420909_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Za 199,- + 79,-pošta dobrý....

Ale nějakej chytrák původní podložku do víka převrtal na nové díry a dost prasácky:roll:roll.....pěkně to okolo těch děr rezlo....!!!

Jsem to obrousil a zatmeloval.....podložku jsem přišrouboval na původní origo díry a dobrý....;);):papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...