Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

celda1970 307sw 1.6 HDi 80 kw....FapOn 2020


celda1970

Recommended Posts

Ty Bridgestony na můj vkus v zatáčce moc nedrží, za to na vodě jsou hodně stabilní. Osobně jsem byl a jsem nejvíce spokojen s odnoží firmy Bridgestone a to Lassa. 15" jsou prostě ideální, 17" jsou pro opravdové odvážlivce, náprava trpí a komfort ždáný, 16" se dají ale je potřeba si dobře vybírat trasu, taky tam je znát kde jaká nerovnost či výmol.

Nj, stále se mi potvrzuje, že čím je člověk starší, tím více pohodlí se mu hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak  jsem  si dneska vydělal...většího debila aby člověk pohledal.......nevím jak se mi to povedlo ale hlavou jsem prásknul do vnitřního zpětného zrcátka které upadlo z držáku na skle,ale zároveň prasklo  čelní sklo do pavouka přesně v místě nalepení toho držáku zrcátka......ten rozjetý pavouk má ca.15cm a jasně...bude se rozjíždět dále............a to není vše....jel jsem ke známému do autoskla že to dám na pojistku a zjistilo se že mi chybí v pojistce připojištění skel.....majn got...!!!!!!! 

Připojištění jsem již dořešil ale budu to muset holt zacálovat sám....to je teda den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Táááák....přední nové okno osazeno.....původní (mám dle SB vysokou výbavu) bylo origo Peugeot sungate antireflex zatmavovací, s hran.senzorem na světla a stěrače...tak si dovedete představit jak mi jeblo když mi řekli cenu....oirigo 15000,-....Pilkington s prací 10000,-......jsem se na to vyprdnul a je tam Nordglas zelené ze senzorama za 5500,- s prací........a zároveň dáno připojištění skel....sice sklo více propouští světlo dovnitř ale stejně jezdím v polarizačních brýlých tak to je fuk...zase u toho zeleného skla lépe funguje světelný senzor...u starého rosvítil palubku až byla fakt skoro tma,což mi vadilo a budíky byly ve tmě...tohle nové pro změnu zhasne budíky až opravdu na auto až svítí jasné světlo takže já stařec vidím na přístrojovce všechno...

U toho připojištění je ještě jedna věc kterou mi sdělili,že když budu chtít zpět  třeba příště to původní sungate sklo tak ho budu muset doplatit protože mi pojišťovna zaplatí na pojistku jen to co tam mám teď a prdí na to že jsem si do zaplatil sám.....vopruz...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jak jsem již psal v jiném vlákně....do vcera v pohode...vecer jsem dotankoval naftu u Mol...rano vyjedu nakoupit ujedu par km...a u kramu uz jen tocilo a nechtelo chytit...nakonec chytlo stylem jak kdyz nejde nafta....balonek na pumpovani uplne mekej....auto melo i slabsi tah.....dg nic neukazala.....po hodine zase tocim a nic....balonek zase mekej...musel jsem pumpovat dost...po delsim toceni to chytlo......zkusim zitra koupit novej palivovej filtr jestli se neucpal...no nevim....hadicky jsem prosel a nic........kdo mate zkusenost muze to byt i netesnym vstrikem ze by tak rychle padla nafta...??? Zase ale za jizdy kdyz uz to chytne tak nema potrebny tah...bych se priklanel k tomu filtru a vecernimu tankovani......

P.s ....tak jsem objednal 2ks pal.filtru Delphi .....a teď jsem přijel z chaty 20km kde jsem prošel kde co a nic....diagnostika na chatě nula čistá ...pumpoval jsem jak divej ale chytlo to snad až napopátý intenzivního startování.....zamnou dým nespálený nafty.....chvilku to protestovalo.....chvilku nic moc táhlo a po ca 10km  se vrátil zátah i dobrej zvuk motoru.....tak jsem to odstavil radši před garáž až dojde filtr od badisáka tak nejdříve prubnu výměnu filtru a uvidíme......pak už jen snad servis ......při naftovým čerpadle myslím by to netáhlo vůbec.....u netěsnýho vstřiku nevím za jak dlouho by padla nafta...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 10 měsíců později...

jj.....jdu v týdnu dodělat k zrcátku diodu na rozpoznání regenerace.....známá věc je že se při regeneraci sepne vyhřívání  zadního okna a zrcátek. 

Hele Veveřáku a když natankuješ, zavřeš nádrž a nastartuješ slyšíš poslechově čerpadlo aditivace že dávkuje aditivum...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...