Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

celda1970 307sw 1.6 HDi 80 kw....FapOn 2020


celda1970

Recommended Posts

@celda1970 dokaze ti to mazat chyby? mam taky fap pro ale jinaci adapter..takovy prehistoricky modry kousek od cinanu...a nedokaze to smazat chybu..pritom jina aplikace chybu smazala...tak jestli to je aplikací..

Ale jinak to ukazuje tedy spoustu veci a kdyz s tim jedes tak to pekne odlakava pozornost 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ...chyby to maže..při připojení se mi to zeptalo zdali smazat..?? A tu pozornost to odlákává fakt hustě...😂

Teď mi to ukazuje po najetí prvních 230km zaplnění Fap ca. 34%....o víkendu jdu nainstalovat diodu na vyhřívání zrcátka.....foto přidám....

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, viete mi niekto povedať či existuje podobná app na FAP aj pre iOS?

Inak čo som sa dočítal ohladom čerpadla aditivácie tak postup by mal byť takýto:

otvoríš viečko,natankuješ,zavreš viečko, naštartuješ a až následne po vypnutí klúča cca po 1 minute by malo začať čerpadlo aditiva byť počuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jedine torque pro. Musím skúsiť objednať nejaký adaptér. Je to praktickejšie ako cez PC. 
 

tiez som riešil aditivaciu. Mal som zlý snímač viečka nádrže a vždy som po natankovani počúval ale čerpadlo som nepočul. Cez diag otestovať išlo. A včera som sa dočítal že to takto funguje. Tak musím odsledovať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otestujes a uvidis. V tom článku čo som čítal bolo uvedené že ak sa splnia podmienky spustí sa regenerácia. Keď sa preruší tak pri splnení znovu sa spustí regenerácia a ak by náhodou znovu nastalo prerušenie vtedy si auto pozapínal spotrebiče aby rýchlejšie dosiahlo podmienok na regeneráciu. Otestované to nemám ale logiku to dáva. Tým pádom by sa Ti Tvoja kontrolka rozsvietila až po dvoch neúspešných regeneraciach. Ja od toho čo som riešil moju regeneráciu mám filter zaplnený na 52 percent a od regenerácie 413 km. Moje auto pár tisíc km nevstrekovalo aditívum. Mal som strach že bude fap ko. Ale podľa tohto zatiaľ vyzera ok. K tomu na aute bol dlhší čas problém s tlakom turba a hádzaním do núdzového režimu. Po vynútenej regenerácii a vstrekovani aditíva po niekoľkých km problém ustal. Akoby bol fap zaplnený, brzdil turbo a tým pádom nemalo dostatočný tlak. Ešte je skoro to takto vyhodnotiť ale predtým auto trhalo pri zrýchľovaní a teraz ide pekne hladko. Zaberalo cca pri 2000 otáčkach a teraz cítiť už pri 1500. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první regenerace dnes proběhla ca po 450km (20% město)......dioda svítila ca.3-4 minuty.....ELM327 ukazoval  teplotu FAP 595 st....na motoru bylo znát že se něco děje...byl hlučnější a nešel tak do tahu...po dokončení regenerace si ELM327 za jízdy vynuloval stav zaplnění Fap na nula.  Po jízdě jsem tankoval ca.25l ale po odjezdu jsem čerpadlo aditivace neslyšel.....doma mi ale po opětovném připojení ELM327 ukazovalo zůstatek aditiva 1.877 ..předtím byl 1.887....tak tím to vypadá že aditivum přidáno bylo....

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes s novým Fapem na emisích:  Hodnota kouřivosti  0.02 .........bez Fapu  byla hodnota 1.09...!!!  Ještě připomínám že jsem po Fapon dal nový zadní díl výfuku a vyměnil olej za 5W/40  Ineo MC3 .....předtím jsem dlouhodobě jezdil na obyč 5W/40

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak regenerace probíhá co 400-430 km  (většinou okresní couračky a tak 30% město)....pokaždé se rozsvítí signalizace diodou a trvá ca. 7-10 minut podle stylu jízdy.  Spotřeba se zvedla průměrně o ca. 0.3-0.5l. Jezdím teď průměrně za 6l. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak mi vcera moje 307 odesla do vecnych lovist...😪

Za jizdy zarachtalo.....kousla se vodni pumpa a remen to dokonal...

Rozvody s VP mely 90 tisic a 8 let.

Ted mam dilema zdali to hodit ze skaly...rozprodat co jde nebo vymenit holy motor...

Mam FAP stary 20 tisic...spojku se setrvakem starou 20 tisic...

Najeto ma realne kolem 270 tisic a nedelam si iluze o dalsich investicich pozdeji.....turbo uz piska a jeden vstrikovac je nacatej.

Asi holt rozprodam co pujde a pujde na vrakac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...