Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aktualizace RT3 + mapy


wellbloud

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Dobrý den,

zkusim jsem několik návodů i CD s čestinou i antualizací SW a nějak se mi nedaří. Založím CD a nic. Nikde se nenašel žadnou možnost že by se mělo něco zmáčknout nebo navolit v menu :-(

Mám 807 RT3 (r.v.2008). Kde se dá zjistit jakou mám  verzi SW?

Diky odpověd

Upraveno uživatelem pepelate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, xpetrix napsal:

Nevieme verziu sw a ani co si stiahol,takze radit nemozeme,lebo ak nieco pokadis zvalis to na nas :P

stahl sem si:

RT3-(CAN)-SoftWare-663-890.iso

cestinu 663b890.img

a mapy RT3_Eastern_Europe___40_North-West__41__2016-2017.iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, xpetrix napsal:

Takze som mal pravdu.Je to RT4 a Ty musis zmenit temu na fore :papa

 

PS:To co si stiahol mozes vymazat.

dekuji, ja myslel ze se to poznava spis podle radia protoze mam tohle a vsude co bylo napsano RT4 vypadalo radio jinak :-(

radio.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj  kluci, nakonec jsem si tu 807 nechala, servisák se opravdu vyznamenal a auto šlape jako hodinky, ale chci se zeptat, jestli se dá někde aktualizovat nebo nahrát nová mapa ČR do navigace. Zjistila jsem, že tam mám nějaké CD (není to originál, bůhví, odkud je to stažené), a musí to být hodně staré, protože mi to neukazuje ani celý pražský okruh, natož pak nové dálniční úseky. Výhoda je, že to mluví česky, takže bych to potřebovala jen nějak omladit, ale nevím, jak na to, jestli stačí jen nahrát někde novou mapu na CD a vložit to do přehrávače, nebo je nutné to nějak nainstalovat. Předem díky za odpovědi :-) Dana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se v tom tak nevyznám a tu navigaci používám minimálně, spíš jen nechávám běžet mapu při jízdě jako kulisu, takže se mi nechce zbytečně vyhazovat peníze za nové mapy, natož když nejezdím do ciziny a placatím se jen po republice, takže proto sháním něco aktuálnějšího, co bych mohla stáhnout zdarma. Řekla bych, že ta mapa na CD je stará takových 10 let, protože tam nemám ani pražský okruh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Zdravím, mám v mém RT3 mapy 2016, vše funguje kromě toho, že ikdyž nemám zaškrknuto v nastavení aby navigace používala silnice s poplatkem, tak mě i tak navádí na dálnice apod. Nevíte někde kde by mohla být chyba, nebo to dělá i Vám? Chyba v mapách nebo v samotném RT3? Jinak po městě a mezi dědinama není problém, ale jakmile chci někam dál a je tam cesta po dálnici tak mě to na ni táhne. A ještě jeden dotaz, když v průběhu navádění špatně odbočím a chci jet jinou cestou, tak mě to furt navádí na tu původní, abych se vrátil apod. Asi to nejde nějak nastavit aby mě to při špatném odbočení navádělo dál, ale jinou cestou, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...