Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodam 605


pb

Recommended Posts

Ahoj,

tak jsem se dostal do situace, ze musim prodat sveho milacka. Jedna se o 605 2.1TD r.v.94.

Najeto: cca 270tisic

vybava: klima, alukola, sada zimnich na plechacich, letni potrebujou nove, radio, cd-menic. Ostatek tak normal, neni to kuze, ale vse v elektrice. Soucasti je stresni nosic a par nahradnich dilu (nevim ted co vsechno)

problemy: momentalne praskly chladic, promackly levy predni blatnik a lehce tuklej kufr (fakt lehce, chce to jen grif na jeho zavreni). Imho nic moc velkej problem. Jo a jeste nekdo ukradl predni znak lva.

Pred cca 15tis byla menena prevodovka

Pred 1tis km byl menen olej a filtr, predni kotouce a desticky

Technicka je jeste na rok.

Auto je plne funkcni.

Cena: zacnem na 40.000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak bokem..cena pekna :) mam dotaz na klimatizaci, mas ji plne funkcni ? a prevodovka je naprosto v pohode ? tj. vubec nehuci, jde v pohode radit, nerachoti ? Zkus sem hodit nejake fotky, popr. mi posli mailem...

[upravil dne 22/8/05 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi poslat tel. číslo, nemám zájem pro sebe ale pro kamaráda, domluvil by se s tebou po telefonu. Určitě by jste se dohodli.

e-mail na mne je miroslav.marsik@quick.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klima: imho by potrebovala dofouknout, ale zadnej problem s ni nemam. Neni digitalni, ma jeste postaru kolecka

Prevodovka: bez sebemensiho problemu. Ta co se tam davala mela najeto cca 90.000, takze ted to byde kolem 105.000

Jo jeste to ma el. sibr :)

Jinak telefon na me je 774 261 166

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...