Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojkový pedál


Lubos91

Recommended Posts

Čo môže spôsobovať že pri stlačení spojky sa cestou k podlahe akoby o niečo zachytila? Inak ide ako má zvuk sa nikdy nemení nešmýka len pri stlačení akoby zadrhla zachytila sa o niečo ale ide ľahko až k podlahe len v nohe cítim akoby niečo tam bolo.....aj aj to nerobí furt robilo to celý deň potom to mesiac nerobilo teraz to zas robí a aj to nie vždy neviem či je to rýchlosťou stlačenia spojky ale niekedy to vôbec necítim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm nevšimol som si ale pochybujem o tom skôr to vyzerá akoby lanko o niečo drelo

Teraz som bol v aute stláčal som spojku nespravilo to ani raz predtým to robilo aj predvčerom sem tam tak nechápem čo to môže byť keď to zrazu zmizne aj na mesiac

[Edited on 3/10/13 20:15 by Lubos91]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píšou tady kolegové, stávalo se mi to stejné, dokonce jsem to dával do servisu a nic nenašli. Nakonec jsem kvůli tomu jednou málem naboural, protože mi zůstala viset v půlce při předjíždění, tak jsem se naštval, vyhodil rohožku a od tý doby se nezasekává ;)

[upravil dne 10/10/13 11:24 od Timon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou rohožkou mi povídejte :D Když se mě to stalo poprvé tak jsem z toho byl vykulenej protože pedál zůstal zaseknutý a nešel nahoru a musel jsem mu špičkou boty pomoct. Teď to mám nacvičené že jak sednu do auta tak preventivně tahám rohožku zpátky k sedačce a je to v pohodě :D Právě jak člověk leze do auta tak šlápne na rohožku a váhou těla si jí nasune až pod pedál a pak to tam drhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...