Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozloučení se starým fórem - Vítej zpět stará strukturo


Šalda

Recommended Posts

Hustý, akorát sem si stihl trošku zanadávat a když už sem se dostal k přečtení návodu a vyzkoušení nových věcí, tak se to zas přepne:-D No to mě po..(pošpiň stolicí) moje holý záda!!! Koukám jak vejr, co se děje... Nicméně, souhlasím s vedením, že tato \"úprava\" nového fora je prozatím ideálním řešením:-D Jen nevím, co to udělá s chudákem Šaldem, když mu teď zase vrátíte jeho hračku a za půl roku mu ji budete chtít zase vzít:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad podpis: Rozměr Ferdíku, rozměr ti nesedí :D Máš to 120!

tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 100x1024px

Zajimavy ze do ted to bylo v pohode. Ale ze mame to stary forum zpatky, tak si to opravim. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě se mi po startu nového fora už na stránky Peugeot klubu vůbec nechtělo, a to jsem tu byl každý den, teď jsem se k tomu přemluvil a koukám jak :o - staré dobré :)

Taky jsem byl z toho nového docela \"rozladěn\" a znechucen. :roll ale jsem rád, že se vše vrátilo k \"normálu\". :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tak trochu konzervatívny typ, nerád skúšam niečo nové, ale prečo nie, ak to má byť lešie? uvítal som ale návrat k starému dobrému fóru, kde som sa už orientoval hádam aj po pamäti, takže dúfam, že sa už nebude meniť, oceňujem snahu vymyslieť niečo nové, moderné, ale prečo meniť dobre zabehnutý systém? takže ak by sa malo hlasovať, ktoré fórum, tak som jednoznačne za staré, dobré, vyskúšané fórum

[upravil dne 12.10.2013 08:20 od PaloLM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsme nekde psal me se zmena libila jen kdyby byla funkcni a hotova tak jak mela byt , doladeni dalsich veci mohlo byt pozdeji (barva atd) , ke konci i barvy ve foru byly hezci (pismo bylo modre a kazdy druhy radek jiny odstin , funkce hledat funkovala velmi dobre , atd ) a i bonk se me ke konci libil :D

shrnuto napady dobre, spracovani katastrofa , celistvost nebyla a stabilita take ne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...