Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání volantu


-=Michal=-

Recommended Posts

Mám tady jeden bolestivej dlouhodobej problémek. Na jaře jsem vyměnil zimáky za letňáky a zhruba za 8 dní jsem zjistil, že se mi klepe volant kolem 120 km/h, tak jsem to reklamoval v pneuservise. Převážili to a že je to ok. Ani nevim jestli jsem si toho nevšímal a nebo to bylo OK. Každopádně takhle v červenci jedu zase po dálnici a opět se klepe volant jak sviň.

Při opravě jsem to dal k Vašendum i s jinejma závadama před dovčou v červenci. Převážili to a jel jsem domů.

Vyrazim na dovolenou a co nevidim, překročim 120 a je to tu zas (tak +- 4mm volant sem a tam).

Tak Vám nevím, jestli jim to tam mám dát jako reklamaci a nebo jestli to může bejt třeba geometrie nebo tak něco. V každém případě je to nevyřešení problému.... kdyby řekli geometrie, tak jí nechám udělat. Ale rozhodli se pro vyvážení, takže já jsem laik a je mi volný co na tom opravěj, hlavně že se volant nebude klepat ..... :D

V každém případě jsem velmi opatrný řidič, který se snaží auto nekurvit. Tím chci říct, že ani omylem jsem od posledního vyvážení nevjel do žádný díry, nebo neurval olůvka o chodník (pamatuju si, kde jsou). Ač si v Praze nemůže bejt člověk žádnou dírou jistej, tak já na to klidně můžu dát hlavu na špalek, protože všechny díry na trasách kudy jezdim znám :roker:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi

tak jestli to dělaj jen letnáky, tak zkus přehodit předek za zadek a poznáš jestli to jsou gumy, ráfek může bejt vyváženej i když je nakopanej a projeví se to:roker

Ještě jsem zapomněl napsat, že to dělá jen mezi 120-140 km/h. Jak překročim 140, tak je volant OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...