Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nadrz&tankovani - vypadava pojistka


Vvitty

Recommended Posts

ahoj,

pri tankovani mi vzdycky tak po 3-10 litrech vypadne pojistka na pistoli, i kdyz se do nadrze jeste vejde 40 litru... zacina me to docela prudit, a premyslim, jestli nahodou nemuze byt problem nekde na aute, nejaky ucpany filtr nebo tak?

je vubec na 306 nejaky filtr pred nadrzi?

dela to jeste nekomu totez?

a hlavne, vite nekdo co s tim? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

ahoj,

pri tankovani mi vzdycky tak po 3-10 litrech vypadne pojistka na pistoli, i kdyz se do nadrze jeste vejde 40 litru... zacina me to docela prudit, a premyslim, jestli nahodou nemuze byt problem nekde na aute, nejaky ucpany filtr nebo tak?

je vubec na 306 nejaky filtr pred nadrzi?

dela to jeste nekomu totez?

a hlavne, vite nekdo co s tim? :papa

Tankovací pistole má vlastní odsávání par - pokud ji zastrčíš až nadoraz, tak by to vypadávat nemělo. Pokud ano, bude to asi pistolí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

ahoj,

pri tankovani mi vzdycky tak po 3-10 litrech vypadne pojistka na pistoli, i kdyz se do nadrze jeste vejde 40 litru... zacina me to docela prudit, a premyslim, jestli nahodou nemuze byt problem nekde na aute, nejaky ucpany filtr nebo tak?

je vubec na 306 nejaky filtr pred nadrzi?

dela to jeste nekomu totez?

a hlavne, vite nekdo co s tim? :papa

No co si pamatuju tak mi to u Xsi dělalo taky a bylo to tou záklopkou v hrdle protože někde maj ty pistole tak tlustý že nešla strčit pořádně dovnitř. Chtělo to jen najít ten správnej úhel držení pistole a bylo všechno v poho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Je to jednoznačně špatná pistole - lépe řečeno špatné tankování. Občas se mi to stane. Je to špatně seřízené odsávání par. Nasaje to pěnu vzniklou u záklopky (někdy je tam ještě sítko) a pistole vypne. Jednou je to špatně zastrčená pistole a jindy zase přílišné odsávání. To? můj názor :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze se mi nezda, ze by to byla spatna pistole... :(

jo, kdyby se mi to stalo na jedne benzince, ale dela mi to snad vsude... za prazdniny tak 10x ruzny SHELL po CR, plus nejake dalsi ...

BTW, cim vic ji zastrcim, tim driv odpadne pojistka...

vypadavani samotny bych jeste prezil, ale bohuzel pak nepoznam plnou nadrz a muzu tak max. odhadovat podle pocitadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Další podivuhodnost - do dodávky sem natankoval plnou, ještě párkrát docvakal aby byla úplně plná. Když sem nasedl a nastartoval, ukazovalo to 0 a během jízdy se to vyšplhalo na plnou. To se vám někdy stalo?

Tatikova 406 HDi se chova uplne stejne...az po ujeti par kilometru se to srovna na plnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Další podivuhodnost - do dodávky sem natankoval plnou, ještě párkrát docvakal aby byla úplně plná. Když sem nasedl a nastartoval, ukazovalo to 0 a během jízdy se to vyšplhalo na plnou. To se vám někdy stalo?

Jol treba na firmni Omeze B je to bezny - myslim, ze ty budiky maj zpozdovac, aby ta rucicka nelitala jak ve skodovce (v zatackach a tak) no a nekdy je zpozdenej i ten zpozdovac, tak si myslim, ze to trva trosku dyl, nez ty volty prolezou az k rucicce budiku.. :cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...