Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční dveře


adraj

Recommended Posts

potřeboval by jsem poradit. Dveře za řidičem přestaly reagovat na otevření zvenku. Na dálku i uvnitř na čudlík vše funguje jak má. Klika neklade žádný odpor,když za ni vezmu. Jako by tam byla volně.

Eventuelně jak sundat tapec,abych se k tomu dostal.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky, ale mě neotvírá centrál ten kolík. Když to zevnitř otevřu klikou, tak to pak funguje i zvenka, jenže zase jsou pak ty dveře pořád odemčené i když auto zamknu. Musím ten čudlík zamáčknout rukou a pak to jde zase jen tlačítkem zevnitř a nebo tlačítkem na dálkovém ovladači. Zatím to neřeším, nemám teď nějak na nic čas :(

[upravil dne 30/9/13 06:17 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveno. Moc se mi včera do toho nechtělo,tak sem se odhodlal až dnes. Největší strach jsem měl ze sundání toho tapecu. Kupodivu to šlo moc pěkně dolu a ani to dlouho netrvalo. Naštěstí nic zlomeného nebo ulomeného tam nebylo. Aspoň nemusím celé to odvrtávat (9 nýtů):D.

Byla jen asi špatně nacvaklá páčka,co je na obrázku. Byla tam na volno. Párkrát sem s ní zahýbal a asi se nacvakla. Teď to funguje bez problému. Jde o to ,jak dlouho to vydrží. Jestli je to už načnutý,tak až se to porouchá znovu, to vyměním celý

post-13347-14109633612625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

takže odvrtáno a vyměněno. Na 806,když mi odešlo venkovní otvírání,tak tam byly taky nýty. Jenže se dali dát místo nýtů šroubky s matičkama. Zde bohužel ne,musely přijít zpět nýty. Což byl problém,protože sem nic neměl. Nýtovačka zakoupena:D. Přišli tam 3ks 5 a 1ks 6nýtů. Na tu 6 sem si musel půjčit od zdejšího mechanika větší pákovou.

Tak budu doufat,že je opraveno dobře. Rozdělávat se mi znova nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Ahoj takže stejný problém - dokopal jsem se k rozebrání a pokus na opravu. Prkotina, ale bez té růžové potvory, co se ulomila asi problém. Já to řešil tavnou pistolí, nasadit, opatlat a vydrželo to den. Pravdou je, že ten mechanizmus má poměrně rychlý pohyb a moc jsem tomu nevěřil. Ohledně tapecu strach, jedna packa se mi sice ulomila a to jsem to tady prostudoval a dle zkušenností nadělal v zimě !!!! Takže si dám druhý pokus a zkusím sehnat origo jištění. Jelikož by to mohlo někomu pomoci nafotil jsem díly a rozebrané dveře, jelikož si tohoto fora opravdu vážím a určitě příště podpořím :papa

PS: Odkaz na foto http://kadliky.rajce.idnes.cz/Peugeot/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...