Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotreba 406


Jiřin

Recommended Posts

jestli ti nejde o povinný ručení, tak spíš 2.0, ta jednaosma mi příjde na 406ku docela líná, ale jestli budes jezdit jenom po městě, tak by ti mohla stačit...a taky záleží jaký styl jízdy preferuješ..:roll

spotřebu netuším, ale už se to tu někde řešilo, zkus hledat...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Čau, zrovna jsem se vrátil z výletu. Trasa ZR - Vel. Meziříčí (po D1) - Brno - OL - Frýdek Místek - Třinec a zpět. Tankoval jsem při najetých 345km/24.15l. Jestli jsem to dobře spočítal, tak spotřeba byla 6,999l/100km :-) . Po dálnici jsem jel převážně stabilně 4000ot/min, což bylo asi 140km/h, mimo dálky přibl 100km/h. No není to nejhorší.

Zdarec :mrk

PS: Měřil jsem to metodou \"plná nádrž\", do 3 vypnutí pistole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm tak to asi tezko,ten dvoulitr ma psane v papirech 12 mesto a taky to sedi mimomesto 10 to sedi a na dalku se to da 6,5-7,5 podle rychlosti a zatizeni.Jo a 1,8 asi ne,protoze i ten 2.0 se mi zda liny ,mato kroutak ale muzes tomu slapnout podlahu treba na 3 a poradne to nic neudela az v otackach ( 4000 ) uz citis ze to trochu jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brko

hmmm tak to asi tezko,ten dvoulitr ma psane v papirech 12 mesto a taky to sedi mimomesto 10 to sedi a na dalku se to da 6,5-7,5 podle rychlosti a zatizeni.Jo a 1,8 asi ne,protoze i ten 2.0 se mi zda liny ,mato kroutak ale muzes tomu slapnout podlahu treba na 3 a poradne to nic neudela az v otackach ( 4000 ) uz citis ze to trochu jede.

Pokud chceš trochu svižnější jízdu s těmahle motorama, tak je holt musíš pořád držet vysoko v otáčkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

jestli ti nejde o povinný ručení, tak spíš 2.0, ta jednaosma mi příjde na 406ku docela líná, ale jestli budes jezdit jenom po městě, tak by ti mohla stačit...a taky záleží jaký styl jízdy preferuješ..:roll

spotřebu netuším, ale už se to tu někde řešilo, zkus hledat...:myslim

Do 406 se dávali i 1,6 motory a ty jsou slabé, pak 1,8 a ty jsou líné. :bojim:bojim:bojim

Já mám 1,8 - 16V a jsem spokojenej (ještě je na LPG). :D:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tata ma toho peugeota 406 2.0 a ja mam 205 1,8d a proste radsi jezdim s mojim,krom spotreby i treba to predjizdeni dam za 4 a jsem prednim ale ta 406 treba v 90 za 3 a stejne se bojim ze to nestihnu,je to mozne ze jezdim na moto tak mi to tak neprijde ale 205ka ta je o moc sviznejsi.Ono je to taky dost tezke.Ale nevim co to dnes jsou za strikacky slapnes na to trochu nebo plny stejne to jede uplne stejne.Nevim sere me to 2,0 a nejede to,kamos ma alfu 164 stara mrdka rok 93 ma to sice o 11 koni vic ale ta JEDE a hlavne nezere po meste,dokonce i alfa 3,0 v6 zere po meste min taky ji ma.Docela sklamani u te 406ky.Na dalky dobre pohodlne ale to mesto.PO dalnici jsem byl spokojen svizne a ta spotreba taky ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...