Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Typ motoru ve 405


1000Mb

Recommended Posts

Můžete mi poradit co znamená typ motoru uveden v technickém průkaze např.: 1CW84 , D2C , DKZ , atd. Je tímto označením rozlišen typ plnění motoru vstřik a? už jednobod nebo čtyřbod či karburátor ? Můžete prosím napsat typ vaší 405ky vstřik nebo karbec a označení motoru . Děkuji mnohokrát. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1000Mb

Můžete mi poradit co znamená typ motoru uveden v technickém průkaze např.: 1CW84 , D2C , DKZ , atd. Je tímto označením rozlišen typ plnění motoru vstřik a? už jednobod nebo čtyřbod či karburátor ? Můžete prosím napsat typ vaší 405ky vstřik nebo karbec a označení motoru . Děkuji mnohokrát. :papa

No je to typový označení motoru já mam třeba RGZ nebo fabrikové XU10J4TE/Z a čtyřbod

D2C je 1.9 jedničková 405, 70kW (U-kat) XU92C

DKZ je 1.9 jedničková 405 88kW XU9JAZ

Jen můžu ještě říct že tyhle dvě verze mají dost odlišné vstřikování, třeba úplně jiné vstřikovače a ř.j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1000Mb

Díky moc jsi mi pomohl . :papa Použil jsem totiž vstřikování z DKZ na motor z D2C a teď se jenom modlím aby mi to prošlo evidenčkou. Ale pokud to jsou oboje 4-bodové stříkačky tak by to projít mělo. :myslim

No to by mělo to ani snad nikdo nepozná. Hlavně že to jede :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...