Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takhle Pražský sraz ? 19 nebo 20.10 2013 ?


Print

Recommended Posts

Neon: jo horní počernice jsou pro me nejlepsí ale kdyz bude vic lidí pro radotín tak mi nic jineho nezbyde :D

Takže aktual hlasovaní: Horní počernice: 5 členu

Radotín: 4členové

Olšany: 1 člen

Jinak horní počernice .... je tam pekny posezení s peknym vyhledem na trat a velke parkoviste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím pánové,

Ačkoliv, mě tu nikdo neznáte, v podstatě jsem nový. Rád bych \"zorganizoval\" menší sraz.

Jak už tu padlo, preferoval bych třeba následující víkend a to hned třeba sobota 19.10.2013 ;)

Jako místo srazu, bych zvolil nové parkoviště CČM a to rovnou nejvyšší patro. V případě špatného počasí, předposlední patro.

Tak co vy na to ? :-)

Pojďme to zrekapitulovat.

Kdy? Sobota 19.10

Kde? Parkovací dům CČM - 50°6\'27.914\"N, 14°35\'4.704\"E

Kdo? Všichni :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobota 19.10. je pro mne, bohužel, zatím neznámá - měl jsem být mimo Prahu, ale ze čtvrtka na pátek a z pátka na sobotu budeme stěhovat kancelář (ano, už zase, ale snad naposled), takže se mnou počítejte opravdu jen \"možná\". Jaxem už psal, pokud dorazím, lokalitě i programu se přizpůsobím, s tím nemám problém :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že ano. První čtvrtek v měsíci, večerní hodiny, to je podle mě na říjen OK.

Samozřejmě, že by se dalo vymyslet něco jiného, já si třeba vzpomenu na únorový bowling na Harfě, tam bylo docela dost lidí :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...