Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dotaz ohladom sahar


comm

Recommended Posts

heeeeheeee, JE!!!! TO MOZNY!!!!!

pokud mas jen jednu vrtuli a na 1.4ce s nejvetsi pravdepodobnosti bude a mas 2 stupnovy spinac na chladici (poznas podle 3 pinu) tak mas prvni rychost udelanou pres odpor -bud je na pricce nad chladicem nebo na levym personu takovej valecek asi 8cm dlouhej a 2 cm v prumeru. Druha rychlost jde primo a napajeny to je directly z baterie - zadne relatko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vostik ma pravdu ja som to mal takisto na 205xs prehadzoval som kasnu z diesla a nechal to zapojenie z benzinaka a spinac posel po 2 ci 3 zapchach v kolone tak som to cele prekabloval na relatka cez stary spinac z diesla a je pokoj mozno ze to mohlo vydrzat na saharu z benzina ta mam mensi odber ale menej fuka ja som tam dal saharu z diesla teda dve a to ma odber cez 20 amper ked idu obe ten spinac proste zhorel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prerabka na diesla vrtula zostala original na benzin ale inac v pohode vsetko facha.

Do kasne a elektriky nie je skoro ziadny zasah iba pridane ŽR a nejaky ty drobnosti.Dokonce tam este zostala RJ.

Tak dakujem za objasnenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dufam ze nedopadnes jak ja a dve vrtule na diesel su v lete akurat sakra rychlo sa to zohreje ked stojis a nemas prievan v chladici a ta benzinova vrtula ma mensi tah z vlastnej skusenosti to viem preto som ju hned odpalil a dal tam te dve original z diesla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fijalka

vostik ma pravdu ja som to mal takisto na 205xs prehadzoval som kasnu z diesla a nechal to zapojenie z benzinaka a spinac posel po 2 ci 3 zapchach v kolone tak som to cele prekabloval na relatka cez stary spinac z diesla a je pokoj mozno ze to mohlo vydrzat na saharu z benzina ta mam mensi odber ale menej fuka ja som tam dal saharu z diesla teda dve a to ma odber cez 20 amper ked idu obe ten spinac proste zhorel.

Hehe no já nikdy neměl tyhle \"slabochy\" s jednou vrtulí tak sem ani nevěděl. Ale s relátkama sem si taky užil srandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...