Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Software pro zpěv,něco jako Garageband?


Dadadavid

Recommended Posts

Ahojda,doporučí někdo program vhodný pro nahrávání zpěvu a vložení do instrumentálky s tím,aby bylo tony,hlasitost atd možné co nejlépe sladit? Něco jako je pro Apple Garageband..Mám FL Studio,Magix music maker,adobe audition,ale pořád nemůžu přijít na to pravé.Díky za rady.Mikrofon mám přes usb Samson profi studiový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,no makám 12ky u lisu jako seřizovač,tak čas není..do toho se učím optimalizaci SEO,protože si neumím představit dělat celý život u lisu..A kapela,na tu čas nebyl,tak se věnuju výrobě hudby sám...na bandzone mám profil,ale to vše tam je nahrávaný mikrofonem za 50kč a do toho mi zpěv zase tak moc nejde,proto potřebuju prográmek,kterej mi trochu pomůže,protože rád vymýšlím různé texty a nebo přezpívávám známé písničky...třeba písničku Summer dance 2013 jsem složil jak text tak i vytvořil celou instrumentálku :) koukni sám,ale rovnou říkám,že zpěv je na prd,víc mi sedí výroba hudby,bicí,kytara,klávesy,ale zpěv,ten moc ne :)) http://bandzone.cz/djsimir no a jinak kluci z kapely to dotáhli už daleko,koukni :)http://bandzone.cz/pentaver

Jinak slečna,co se mnou žila 6 let,tak mě opustila kvůli jinému... no,asi to poznal každý...je to už 4 měsíce a mě to bolí jak kdyby to bylo včera,tak jsem z toho tak trochu na dně,nejím,mám 54kg...tím si projde každý bych řekl..

[upravil dne 23/9/13 13:15 od Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...