Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,6 Hdi - na co si dat pozor alebo aky motor do 308 najlepsie?


Y2K

Recommended Posts

Já mám robota, takže řazení pokud vyloženě nechci, tak ovlivním jen z části. Ale i tak robot samozřejmě řadí tzv. "na spotřebu". Na můj vkus občas řadí až moc brzo. Na tempomat se také snažím jezdit. Až si říkám, jestli někde není nějaký problém.... Momentálně mám dle PP co jsem koukal před cca 2 hodinama při průměrné rychlosti 36km/h spotřebu 6.9l. Celková ujetá vzdálenost 5tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V ‎6‎.‎11‎.‎2016 at 11:53, parizov napsal:

Jj, tak asi proto. Jen mě překvapily ty hodnoty. Třeba dlouhodobý průměr na fabii mám 57 km/h a to jezdím taky často po městě.

Není město, jako město. Nedávno jsem byl v Ostravě a místní si stěžovali na hustotu dopravy. Tak jsem je ujistil, že jízda na 2 na volnoběh se v Pze považuje za plynulý provoz :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Přemýšlím o nákupu 308 s benzinovým motorem 1,6 VTi, rok výroby tak 2008+  Nějaké zkušenosti? Závady? Na co si dát pozor? Má tento model dvouhmotu a EGR nebo je to jen doména dieselů? Sám mám léta 406, staré motory znám, ale s tímto nemám zkušenosti. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...