Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307HDI -najeto cca. 160tkm - má to smysl ?


jindra73

Recommended Posts

Rad bych Ti rekl ber to, co toje pro P. 160tis. km ; ja mam 60tis. - menim strvacnik, sjete - gumy - spatna geometrie, oprava computeru, proste detske bolest i - nastesti vse v zaruce - ty uz to budes vsechno platit - ale na druhe strane auto je to pekne, tiche, dobra rada nad zlato. clenu 307 je tu hafo a stezuji si tak tri - ctyri - takze treba mu mame smulu a ty budes mit stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen poznamenam jedno... kdyby nefungovalo, uz je davno pryc, prodane. od kdy se dela? 2001, takze max. 4 roky stare. to je 40 tisic za rok. kdyby auto bylo poruchove, nema sanci to nejzdit. ovsem vse je otazka ceny. pises hdi a nic vic, 3d, 5d, break, sw...

vybava, nic...

jen strelim, odhadmo, pokud je auto kolem 7000 euro, jdi po nem, pokud vic, rozmysli si to. dobre kup a tristasedmam zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nebo můžeš koupit mou 307HDi a máš jistotu, že uděláš dobře. ;) Najeto mám 91.000km a s cenou bychom se určitě domluvili. Jak píše kolega michal206, 7000EUR je kolem 230.000,- CZK a to já mám představu kolem 285.000,- což si myslím, že je super nabídka ve srovnání s touto a Annoncí. Plánuji prodej asi v listopadu a stačili by mi peníze i ve dvou splátkách. Druhou třeba v dubnu. Rozmysli se a případně dej vědět. moje zlatíčko můžeš vidět tady včetně specifikace výbavy.

PS: Muzika, kola 17\", plechová kola se zimákama, xenony je vše v ceně. Nechám auto tak jak je teď. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem něco zahlíd na mobile.de ...2001/79kw/7800eur/167.000km ...a určitě bych chtěl těch 79kw... a aby to s cestou a přihlášením vyšlo do 250.000kč.....Jinak Destiniho auto se mi moc líbí a cena určitě odpovídá stavu, výbavě a počtu km....ale už sem se rozhodl pro těch 79kw ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som najazdil na 307 2,0 HDi 66kW 175 000 km. Auto v pohode šlape. (aj keď po predaji ho nový majiteľ trocha zničil.) Po toľkých km sa začnú ozýva? brzdy a predná náprava a silentbloky na motore. Inak auto je v pohode. Niektoré 307 HDi majú najazdené 250 - 300 000 km a v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jindra73 : Jestli můžu poradit, ale Destiny mě bude chtít asi propíchnout, kup to německý. Zamysli se jen nad tím, po jakých silnicích se jezdí tady a tam. Jestli to má najeto za tak krátko dobu tolik km, tak to znamená, že to jezdilo a nestálo porouchaný v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ne, mě nepopíchneš, proč? Já vím, že za o auto chci přiměřenou částku a určitě si kupce najde. Zatím nemám ještě nové auto, tak k prodeji přistupuji celkem laxně, ale jakmile bude doma nové, tak se do prodeje opřu a dám inzeráty a pak se uvidí. Už se mipár lidí předběžně ozvalo, tak uvidíme. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...