Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na hl. svetlech uz na autě


Print

Recommended Posts

Mě nevadí když někdo napíše že se mu to nelíbí ... fajn tak jo nelíbí ... jenom to nepřehánět ... mě se tu taky nelibí věci co mají lidi na autě ale nekomentuju to at´si má na autě co chce ... max napíšu co bych vyměnil ale neurážím ho :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím na mě nikdo neblikal že by mu to vadilo ... např. dneska jsem na světlech stál proti policajtům ( malá křižovatka ) takže na mě měli krásnej výhled a ikdyž na mě koukali ( nebo aspon směrem kde jsem stál ) tak nic prostě jsem jel dál ... nebo předevčírem měřili v Kyjích na rovince vedle fotbalového hřiště ... zastavili mě ale ne proto že jsem jel rychle ale aby udělali namátkovou kontrolu ( neříkám byl jsem trochu vynervovanej ) jeden kontroloval doklady a druhej obcházel klasicky auto ... ani jednou se nezastavil a nad ničím nedumal ... popřáli mi štastnou cestu a pokračoval jsem domů .. nevím třeba měli dobrou náladu nebo byli tolerantní ... každopádně já osobně jsem rozdíl nepoznal ... v noci mi to dokonce přijde že to svítí líp ( tátovi zase že to svítí stejně ) tak nevím každý at´ posoudí sám ale jak říkám nikdo zatím neblikal ani neremcal ... každopádně stejně jí sundám a rozdělám světla a stříknu rámeček :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Pridám svoj poznatok, keď už leštím svetlá nejaký ten čas. Určite každému odporúčam priehľadnú fóliu na svetlá. Je to najlepšia ochrana proti kamienkom a znovu zažltnutiu svetiel po renovácií. Najlepšie rovno na nové svetlá a človek má na pár rokov pokoj. A to prečo po leštení je hlavne preto, že ak sa leštia svetlá už len 2.x alebo aj viac už to ide horšie a výsledok nemusí byť vôbec uspokojivý

[upravil dne 16/10/13 23:07 od Mchael]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal na svetlách tmavú fóliu. Na začiatku sa mi to páčilo bolo to skvelé a iné, ale potom ma to prestalo baviť. A celé svetlá putovali do krabice. Jednak to chcelo zmenu a na druhú stranu to svietilo menej, v meste mi to nevadilo ale mimo už hej.

Ak sa pýtaš či budeš mať problém s políciou, tak ja som za celý rok nemal žiaden a to ma kontrolovali stále. Zaujímala ich stk a ek, nič viacej, prezreli svetla a išli ďalej. A to som tam mal aj xenóny a tiež mi nato nič nepovedali... Takže asi taká moja skúsenosť.

Ešte pripájam aj fotku :cool:

post-22323-14109633801198_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A já to trochu oživím, když už jsem sem zabloumal... to by se dalo řešit dvěma způsoby... viděl bych to na dvoječku flastr plus sundat nebo zákaz další jízdy a nebo rovnou oznámko na magistrát.. a tam to hrozí zákazem jízdy na trošku dýl...nebo minimálně větší pokuta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dotaz: na 3. stránce byl odkaz na ty pravidla či co...našel jsem, že mlhy maj být bílý, nebo žlutý...takže můžu na mlhy dát folii, která nemá atest ( http://www.superfolie.cz/folie-na-svetla-c4/zluta-folie-na-svetla-1-m-x-30-cm-i69/ ), nebo tam mám dát jen žlutý žárovky? Chci to udělat proto, že je s tím prý líp vidět v mlze, hustym sněhu a v noci...rád bych nějaký rozumný nápady...nejde mi o design..dík :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chces lip videt v mlze tak kup zarovky od osramu do mlhy http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/automotive-lamps/automotive-cars/halogen-headlight-lamps-for-cars/allseason-offroad/index.jsp?productId=ZMP_107687 nalepka na svetlech ti vzdycky snizi propustnost svetla to stejne ty zlute zabarvene zarovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

měl jsem zlute H7 i H1 ....zlutou folii snad na vsech svetlech a dobry byli jen ty zluty svetla z francie z Ebay..ale vydrželi hovno...

btw...uz jsem si zvykl ze se tu najde par jedinců kterí musí všechno shodit.....vicemene jsou to jedno a ty same osoby....

[upravil dne 13/2/14 15:47 od Rejty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...