Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přístrojovka 405


starter

Recommended Posts

Původně zaslal: starter

takže budíky jsem koupil za 4 kila a nechám se překvapit jestli otáčkoměr pofachčí

jak se prosím dostanu k těm přístojům? jsou tam někde ukrytý šrouby? je to ten starší model

šrouby jsou pod krytkami vedle vypínačů mlhovek ( pokud je máš ) a vedle hodin ( z obou stran ), pokud mě pamě? neklame.Krytky vydloubnout, 13 ( asi ) golu, vyšroubovat a sundat celej horní kryt kapličky.Pak už šrouby na přístrojovce uvidíš, pak odpojit kabely z přístrojovky, stáhnout náhon tachometru a vytahnout přístrojovku.Tak si to zhruba pamatuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas
Původně zaslal: kovi

já sundaval i plastík mezi volantem a budíkama, ale nejdří se muselo demontovat obložení volantu

Neni treba sundavat, dostanes to ven i bez toho, jen staci sroubovackem vypacit tu zakryvaci plastovou desticku, co je pred budukama dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechnz dráty jsou protaženy jen z motorové částí do kabiny dál nevedou už všechny. v tvém případě (diesel) bude možná potřeba zkontrolovat zda máš čidlo otáček na setrváku. jinak budeš potřebovat natáhnou k budíku kabel pro toto čidlo a napájení. (pro otáčkoměr zvláš?)

[upravil dne 30/8/05 Butch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ráďa

no,o ty budíky bych měl zájem,protože mě ten otáčkoměr nefunguje a podle elektr.je to právě budíkem.Doufám,že ten tvůj otáčkoměr funguje!Kolik by byla cena a byl by jsi schopen poslat to poštou?Když tak napiš meil:rada99@seznam.cz

já je koupil za litr, ale s tím, že auto bylo dovezeno z německa jako bouraný a tudíž nevím jestli funguje, myslím, že němčour by s nefunkční věcí nejezdil, zatím je prodávat nechci, páč bych to rád namontoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: starter

takže jsem to rozebral a bohužel konstatuju, že tam příprava na otáčkoměr není a bohužel ani na dig. hodiny na středovým tunelu:bojim

kdyby někdo chtěl přístrojovku s otáčkoměrem tak je volná, je to diesel

Vono kdybys nebyl linej, a pouzil tlacitko Hledani, tak by sis tenhle vyzkum mohl usetrit, otackomer na diesela uz tu byl propranej mnohokrat. Stejne jako ostatni, kdo maji otackomer nefunkcni - oprava otackomeru je dokonce v navodech na hlavni strane!

Jinak asi dve polofunkcni pristrojovky s otackomerem na 405D mam doma, pokud si chce nekdo hrat - ale znamena to rozebrat, opravit pri. zkombinovat s jinou pristrojovkou, a natahnout prislusne draty - proste pro hracicku elektrikare, to zapojeni je dost primitivni, jednodussi ani bejt nemuze. A nazor, ze Nemec by s nefunkcni veci nejezdil, je naivni az hruza - tem je to prave dost u pr..., a u tehle starejch dieselu je prave vestinou ten otackomer nefunkcni. Na mem aute nechodi uz dva roky, pac jsem linej tam doplnit cidlo a vymenit kondiky v budiku, a kdyz jsem to auto koupil (z Rakouska), tak nefungoval ani tachometr...

P.S. hodiny na stredovej panel mam taky, a svete div se, taky uz byly popsany, vc. zapojeni - to jsou 4 draty, to je takovej problem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc tomu teda nerozumím,ale původně jsi budíky koupil za 4.kila,později za litr a napřed nabízíš kdyby někdo chtěl přístrojovku z otáčkoměrem,je volná a později zatím ji neprodávám chci ji namontovat není to nějak podivný?Za litr mi je nabízí na vrak.i s montáží a vyzkoušením!:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ráďa

moc tomu teda nerozumím,ale původně jsi budíky koupil za 4.kila,později za litr a napřed nabízíš kdyby někdo chtěl přístrojovku z otáčkoměrem,je volná a později zatím ji neprodávám chci ji namontovat není to nějak podivný?Za litr mi je nabízí na vrak.i s montáží a vyzkoušením!:bojim

sorry, já sem to blbě napsal, přístroje za 4 kila a s komplet palubkou za litr:mad:, potom sem myslel, že montáž bude porod a po debatě s mechanikem jsem změnil názor a montáž bude:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: starter

Původně zaslal: Ráďa

moc tomu teda nerozumím,ale původně jsi budíky koupil za 4.kila,později za litr a napřed nabízíš kdyby někdo chtěl přístrojovku z otáčkoměrem,je volná a později zatím ji neprodávám chci ji namontovat není to nějak podivný?Za litr mi je nabízí na vrak.i s montáží a vyzkoušením!:bojim

sorry, já sem to blbě napsal, přístroje za 4 kila a s komplet palubkou za litr:mad:, potom sem myslel, že montáž bude porod a po debatě s mechanikem jsem změnil názor a montáž bude:P

Kvuli blbejm 2 dratum k budiku menit celou palubku? No fakt super napad, jen co je pravda. Ono uz jen ta koupe cele palubky, coz je pro vrakacisty jinak jen neprijemny odpad... Dobre to delate, hosi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...