Jump to content
Fruktis

Fruktisova 307 1,6HDi

Recommended Posts

@P607Olda no já myslím že hranu srazenou měly...ten kotouč z vnitřní strany je obrzdenej a je tam velká hrana a taková dost nesouroda . ...a za 14 ni technická...Takže vyměním i kotouč...měl jsem To udělat hned...A měl bych klid...

@Tony Stark v pohodě stane se..

Jak píšu,  za blbost se platí.. stalo mě To 600 destičky, předpokládám že se na nich kotouč už podepsal a dvě hodiny práce...

Taky někdy pohvizdujou pístky. Jak se destička chvěje v tom momentě, než to začne brzdit. Pomůže namazat styčnou plochu pístku a destičky vazelínou.

Edited by kirkiz

Tak pískání vyřešeno výměnou kotoučů a desek ...děkuji @Vena garážmistr a byl si prozíravý...ta matička u toho sterace nebyla...😉

Ale stačilo mi vyměnit sterac a žárovku u spz a jsem zmrzlej jak psi lejno..

Zitra v 715 stk tak jsem zvědavej...

PS: Veno kola utazeny:)

Tak jsem neprošel emisema...chybovy kod p0238 ...co to je?

Tak už víme co to je...vime že nove To stojí dva litry... Má to dělat čidlo sani...Takze nejdříve zkusíme vymontovat a očistit...

A jako po stk začala kurevsky piskat zadní brzda a když jsem zaparkoval tak bylo i horký kolo...mi ho tam prostě  rozbily😁

Edited by Fruktis
Doplnění

Jj, musím se ohnout a uvolnit ten mechanismus...otázka je jestli mám tak dlouhou ruku, abych to uvolnil i s kolem na autě...Nebo ho budu muset sundat..

Tak ruku jsem měl dostatečně dlouhou ale stále to pribrzduje...ne tolik jako ráno...ale kolo bylo oproti druhému teplé.. 

Bude To chtít sundat a rozhýbat.. 

no tak po včerejší jízdě, je to teda akut...koupil jsem nové vodící čepy do brzdiče...pro jistotu...a o víkendu se na to vrhnu....snad to nebude váleček...to budu totiž v kelu 🙂

rovnou zkusím smazat tu chybu...doufám, že mi dia ještě funguje a nebudu muset přeinstalovat celej notas kvůli tomu :)

Brzda  rozhejbana...:) samozřejmě že jsem si koupil blbý vodící cepy...:p

Byla zarezla vnější destička mezi těmi vodicími plisky...ven šla jen sroubovakem q násilím...tak jsem rez odstranil..plisky prelestil...A hle destička jezdila jako nová...ale bylo na  ni poznat, že má už dost...zrala na výměnu... kotouč půjde asi taky...@Vena garážmistr bude mit práci:) 

Jen nevím co s tím brzdicem..jestli pro jistotu nedat novej...nechtěl jsem sundavat prachovku, zkontrolovat valecek...abych to neposral a neteklo to a nemusel shánět opravnou sadu...

Ale asi to vydrží až bude garáž...Tak Se do toho pustím...A trochu se tý brzdy opravi...hlavně To budu moct dělat na etapy...

Kdyby chtěl  někdo novou sadu na brzdice...Tak Mam dve...jednu nerozbalenou a druhou jen rozbalenou...

Edited by Fruktis
Doplneni