Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fruktisova 307 1,6HDi


Fruktis

Recommended Posts

vyměněn modul u ventilátoru....dle obchodu je stejný co jsem si objednal...nu není..má jinak konektory...a nešla přes něj původní krytka....první šmatlové....

pak ale jako jsem se snažil píchnout diagnostiku do zasuvky a nějak to tam nechtělo zalézt ani čínská a ani origoš...tak doufám, že mi to šmatlové v servisu nezničili...takže na  vysokou rychlost jede....ale tu pomalou pořád nevím :D 

kdy se spouští pomalá rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. rychlost 97st zapíná , při ochlazení na 94st vypíná

2. rychlost 105st zapíná , při ochlazení na 102st přepne na malou rychlost

Při sepnuté klimatizaci jde malá rychlost , při zvětšeným tlaku klimy nebo větší teplotě jde 2. rychlost

Při výpadku 1. rychlosti okamžitě spíná 2. rychlost 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak druha rychlost bezi...tu mam vyzkousenou...a myslim ze jsem dneska slysel i první..ale nebyl cas to studovat...jsem v jednom kole...:D

 

večer se mi to snad podaří napíchnout na diagnostiku....a vyzkouším to ručo fučo...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Tak jsem otevrel kapotu..dolil olej..nejak toho najezdim vice nez kdy predtim...na hrbu skoro 240 tis....a zda se ze bude na vymenu remen...jsou v nem trhlinky...a snad uz konecne prezuju...sice jeste nenasnezilo uplne tragicky...ale pro ten pocit...

Jinak nove letni barumky po lete jizdy nic moc...priste asi nechame nazout jiny backory...po deseti letech co jsem jezdil barumky tedy trochu zklamani...auto poradne nesedi...a nektery zatacky ty pneumatiky maji problem udrzet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ty jo... Dlouho jsem si sem nic neplacnul... 

Takže dorazil ovládací panel oken z alika, za 260 korun včetně cla a depeha... Nejslabší článek dodání byla pošta... Z Číny to dorazilo do čelního skladu za 7 dní od objednání... Dalších 9 dní to trvalo že skladu ke mně.. 

Panel výměněn a zase můžu ovladat všechny okna. 😂

Čeká mě STK... Bude se muset nechat vyměnit fap...zvladne to udělat i neautorizak? Naivně jsem si ho chtěl vyměnit sám... Ale není čas... 🤨 Nebo @Vena garážmistr by si nechtěl zamontovat... Teda jestli si už dílnu nezavrel... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Vena má zavřeno.  A hlavně však teď to máš ke mě přes půl kraje. A tam v těch Tvejch končinách nevím koho bych Ti poradil co tam mám strejdu bratránka a ten zbytek tak všichni jezdí škodovky a dávají to do Rakovníka do autorizáku protože strejc má II Fabii od novoty takže ten to dával do autorizáku na garančky a protože je to relativně mladý auto a má malej nájezd tak toho servisu moc nepotřebuje. A bratránek se spálil u nějakého místního mechanika tak začal jezdit taky do té škodovky v Rakovníku a mladej od bratránka má III supa s DSG a nikdo z nezávislých mu to tam nechce servisovat takže taky jezdí do škodovky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak jsem si chtěl vyměnit baterku v klíči, abych měl zase dálkový ovládání... ale nějak to nepomohlo...naposledy když jsem jí měnil, tak jsem ji jen prohodil a vše v cajku... Dnes ne... Je nějaký postup na "sparovani(?)" ovládání s autem? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Péťa

Lepší se k "problému" nevyjadřovat než radit cypoviny.

Tvůj přínos pro fórum je hmatatelný i bez příspěvků týkajících se přímo techniky (na to tu býval machr třeba Oddie a mnozí další, co se současnou situací, kdy si na nových autech doma nevyměníš ani játrovku, vyklidili pole)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...