Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fruktisova 307 1,6HDi


Fruktis

Recommended Posts

Tak vyřešeno jedno světlo s vodou, jsem debil a nasadil jsem tam špatně tu gumovou zatku...tudíž to neplnilo svou funkci a dostala se tam vlhkost.

Druhý Mě čeká večer...rozebrat, zkontrolovat jestli neupadnul napájeny bypass co jsem dělal někdy na jaře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Znovu blinkr...jen Co jsem za to vzal, tak začal blikat...ale zajímavý zjištění...když nefunguje pravý blinkr...A chci si ostriknout zadní sklo, tak mi auto oplachne přední...Tak přemýšlím jestli tam není chyba někde jinde...neměl by někdo schematko? 😊

 

A asi mě čekají rozvody...ten řemen na boku motoru má na sobě podélně trhliny 😤

Upraveno uživatelem Fruktis
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostřikovače-páčky pod volantem jsou zralý na repas. Také mi to dělá ale zatím neřeším. Už to dlouho nezablblo. Jediný co, tak mi padá dálka a tlačítkem na PP občas sepnu zadní stěrač. A blinkry - zkontroluj, zda nemáš vypálené kontakty v té plastové objimce. Dělá se případně bipas přímo drátkama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem opět vypitval objimku světla, trochu přihnul kontakty, žárovka tam ale moc nedrží a zda se že se pak vyklepe od kontaktů a přestane fungovat.....budu muset sehnat objimku...

Ale Co nechápu je, že když je objímá v autě a žárovka neblika, tak neblika ani boční blinkr...ale když jí odpojim od bypasu,  tak boční světlo bliká....

A když to tak píšu, tak mě napadlo, jestli tam nedělá neplechu moje zaslepeni v konektoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Prezuto na zimní...hurá. jedno kolo vzdorovalo hodinu a půl než povolilo...pomohl až obrubnik...

Rozhejbana ručka...ale bude to chtít asi promazat...

Ve předu je asi destička ko...bude třeba vyměnit...

A Na zadní nápravě jsou asi ko silentbloky...Co myslí zkušenější.. 

20191115_205620.jpg

20191115_212055.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lanovky jsou tam cca 2 roky nové...dělá To mechanismus na brzdici...ten jsem rozhýbal klestema a začal se vracet...

Desky vyměním.. tema jsem si byl jistej že jsou ko...

Ten silentblok jsem si nebyl jistý, ale predpokladal jsem to...zadek nijak nemlati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá to nereálně :) takovej vytlačovák si člověk snadno vyrobí/sežene. Pokud tam teda nebude např ten problém se zaoxidovaným šroubem. Ale i tak všechno jde, když se chce. Hořák by byl hodně nápomocný-nahřát lůžko ve kterém silenblok leží a pak by měl jít ven ještě lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...