Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fruktisova 307 1,6HDi


Fruktis

Recommended Posts

emise jako takový byly v pořádku...ale pokud vyskočí readiness kód nebo jak se to jmenuje tak ti proste nevystaví protokol o tom ze jsi emisema prosel.

zhavice vymeneny a chyba zmizela..co jsem vystudoval na netu..tak to mohlo byt bud zhavicka nebo rele zhavicu...to je ok...

pozítří me čeká reparat...

ted me napadlo, ze jsem někde četl, ze zhavice i dozhavuji a upravují spaliny...ale to nevím jestli to nebyl nějakej hoax:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To je fakt nehorazna cena. Ja beriem tak 20-30€ za pracu ... oco robi celý život mechanika a stalo sa mu za život len raz čo odtrhol zhavic.  Takže dristy o zahrdzavenych sú len nástroj na tahanie peňazí z ľudí. ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svíčka stala 600-700..myslim...nejdrazsi je tam prace...asi mají zlaté ruce...bohuzel jsem to potřeboval rychle...a ostatní servisy měli plno...i když jsem s praci ostatních servisu co jsem byl většinou zklamán...

takže bych to neřešil...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kvůli čepům ramen ti nedali stk...??? ty už musí vypadat....:myslim.........sundat kolo...přizvednout těhlici panenkou nebo heverem.....vyšroubovat matku čepu....srazit dolů rameno  stahovákem nebo prostě kladivem......z těhlice  vyšroubovat starý čep ...našroubovat nový a zase vše zpět......nic na tom není....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dali..na měsíc...ten jeden říkal ze je ko a druhy nacaty...je fakt ze mi to dneska divne ujelo na krizovce při zataceni doprava...takovy smejknuti předku..

pak tři lehké závady...ale to už je stari..

zkusím to vyměnit sam...kladivo a panenku mam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna zajímavost...po výměně zhavicu ma auto kourivost 0,17 z původních 0,50...povoleno 0,51...

a další věc...jak zakonzervovat stitek s vin..? Už remcal ze to je blbe citelny...to samé to co je vyrazene na karoserii..nejaky konzervátor:myslim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...