Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fruktisova 307 1,6HDi


Fruktis

Recommended Posts

Tak pískání vyřešeno výměnou kotoučů a desek ...děkuji @Vena garážmistr a byl si prozíravý...ta matička u toho sterace nebyla...😉

Ale stačilo mi vyměnit sterac a žárovku u spz a jsem zmrzlej jak psi lejno..

Zitra v 715 stk tak jsem zvědavej...

PS: Veno kola utazeny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neprošel emisema...chybovy kod p0238 ...co to je?

Tak už víme co to je...vime že nove To stojí dva litry... Má to dělat čidlo sani...Takze nejdříve zkusíme vymontovat a očistit...

A jako po stk začala kurevsky piskat zadní brzda a když jsem zaparkoval tak bylo i horký kolo...mi ho tam prostě  rozbily😁

Upraveno uživatelem Fruktis
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak po včerejší jízdě, je to teda akut...koupil jsem nové vodící čepy do brzdiče...pro jistotu...a o víkendu se na to vrhnu....snad to nebude váleček...to budu totiž v kelu 🙂

rovnou zkusím smazat tu chybu...doufám, že mi dia ještě funguje a nebudu muset přeinstalovat celej notas kvůli tomu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzda  rozhejbana...:) samozřejmě že jsem si koupil blbý vodící cepy...:p

Byla zarezla vnější destička mezi těmi vodicími plisky...ven šla jen sroubovakem q násilím...tak jsem rez odstranil..plisky prelestil...A hle destička jezdila jako nová...ale bylo na  ni poznat, že má už dost...zrala na výměnu... kotouč půjde asi taky...@Vena garážmistr bude mit práci:) 

Jen nevím co s tím brzdicem..jestli pro jistotu nedat novej...nechtěl jsem sundavat prachovku, zkontrolovat valecek...abych to neposral a neteklo to a nemusel shánět opravnou sadu...

Ale asi to vydrží až bude garáž...Tak Se do toho pustím...A trochu se tý brzdy opravi...hlavně To budu moct dělat na etapy...

Kdyby chtěl  někdo novou sadu na brzdice...Tak Mam dve...jednu nerozbalenou a druhou jen rozbalenou...

 

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Nove zadni brzdy...paráda...muzu zase chvilku zatahnout rucni brzdu ...hura...

Pri te prilezitosti prezuty nove backory barum...udelana geometrie, vycistena a doplnena klima...chybelo tam pulka chladiva...a uz cekam na nove šrouby, aby byla kompletni sada...

Nechal jsem tam sice vejplatu, ale aspon to je zase bezpecny auto..:D

Ještě me ceka fap a koupit novou merku a vymenit olej...a doufam ze auti jeste tak pet sest let vydrzi...

A jeste vycistit svetla...ale na to potrebuju klid a cas...👻

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak šrouby mi pán ze servisu slíbil...ale nějak na mě zapoměl....no nic...

Měrka objednaná...tak snad tam pujde vrznout a nezlomim ji....

Vzadu odešel reprák, tak vyměnim všechny a pořídím 2din radio, když už neparkuju na sídlišti....

https://www.aliexpress.com/item/4000549144830.html?aff_platform=portals-tool&sk=_d7esGbO&aff_trace_key=38a473278349437ea663278dd18c1ecb-1595922763679-05372-_d7esGbO&terminal_id=df460c6c50e3473ea6e05346f7feb8f3&tmLog=new_Detail&aff_request_id=38a473278349437ea663278dd18c1ecb-1595922763679-05372-_d7esGbO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co plánuješ za repro? U těch 2din rádií z čajny...no, synovec pořídil do auta, namontoval a za týden dobíjel aku v autě. Takhle se to opakovalo, až se naštval, čínu prodal...dal zpět origo a měl klid. Vše sice proběhlo na Škodivce, ale i tak...zkušenost k nezaplacení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když zapojíš to rádio tak, aby spínalo po klíčku, tak ti ho eco mode nevypne... Rádio hraje dál. Otázka jak u tebe, když budeš mít připojený CAN bus a rádio bude a autem komunikovat. Každopádně po vyjmutí klíčku ze zapalování se rádio vypne takže když nebudeš několik hodin sedět b autě s otočným klíčkem, baterce to nic neudělá. Jen bych osobně šel spíš do něčeho v tomto stylu. Tyhle obrovský panely ve středu se mi nelíbí, ale to je na tobě 😋  Až mi bude fungovat ten převodník Van2Can, koupím si ho. 

https://a.aliexpress.com/_dVQrVBL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmmmm....no vypadá to lépe....jen mě ještě napadlo, co bude říkat nový display na vedro v autě...když i ten starej oranžovej má co dělat....aby vedro rozchodil...to bude chtít něčím přikrýt co, když bude auto stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...