Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prevodovka BX v 405


Buro

Recommended Posts

Nazdar všetci.

Vedeli by ste mi poradi??

Jedná sa o prevodovku na P405 1.9 SRI. Tá sa mi rozsypala a teraz zháňam druhú. Viem o jednej z Citroenu BX 1.9 benz., ale ešte som ju nevidel. Nebude to náhodou to isté?

Môžem ís? do toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převodovka z Bx je zvenčí opradu stejná, skříň převodovky přesně pasuje na motor , ale jsou jiný převody, chtělo by to vědět přesný označení převodovky z citroena. Měl jsem Bx i 405 , tak jsem to kdysi porovnával a možná bych tu našel ještě i přesný převodový poměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevodovky vyzerajú stejne - mal som ich obe vedľa seba.

Obe boli na motore DFZ (4-bod. inj.), o prevodové pomery by som si staros? nerobil. Na prevodovke BX však nie je otvor pre snímač otáčok zotrvačníka ! Takže to vyzerá tak, že je pre mňa nepoužitelná...

Alebo sa mýlim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převodovky zvenčí jsou stejný, převodý poměru už ne, co se týká otvoru pro snímač otáček, tak jsem jej tam měl u obou. A pokud ne myslím že by nebyl problém ho tam udělat, vždycky bejvaj v těch odlitkách aspoň naznačený. Ale dokonce i u dieselový převodovky byl otvor pro snímání otáček, který byl u benziňáku 16V. Tak na to zkus mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...