Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stáhnutí okýnek při otevření dveří


Webster.K

Recommended Posts

Zdravím všechny, chci se zeptat, zda jde nastavit u 206 cc (2004) aby když otevřu dveře, aby se o trochu posunuly okna dolu a při zavření se opět vytáhly nahoru. U skoro každého modelu, u kterého končí dveře oknem se to takto děje automaticky, ale bohužel moc lidí s 206kou neznám, ale u novějších to tak je, jde to nastavit i u té mojí? Přeci jen takhle je to docela o uražení okna, pokud by to šlo, napíše mi někdo návod jak na to? Popřípadě kde to v PP2000 hledat? Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 406 coupé jsou taky bezrámová okna a tam je to automaticky, že při otevření se o kousek sesune a po zavření zase povyjedou do těsnění na správný místo, myslim že vypnout/zapnout to ani nejde, ale nevím jak to má 206cc, spíš bych řek jestli to nemáš rozbitý....bez vysouvání to nemůže těsnit a bál bych se že to urazíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě toho že to urazim se taky bojim, už několikrát se mi stalo, že při zavírání dveří se dveře zabouchly, ale sklo bylo tak ohlý, že tam byla díra tak pul cm, proto bych to rád nějak řešil, vím že snad všechny modely co se CCček týče to měli a pak samozřejmě coupe, nicméně jak to je u 206cc fakt netuším, bohužel z lidí co znám sem jedinej, kdo jí má, všichni ostatní mají novější auta no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stahnutí okýnka cca o 5cm má i dodávka Iveco kvůli přetlaku v kabině aby šly líp zavírat dveře a nemuselo se s tím tak mlátit.Je to řešený přidaným modulem přímo na motorku stahovačky okna, ale pro velkou poruchovost se to při garanční prohlídce vyřazuje z provozu (přípis z Itálie) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je dobrý :( v tom případě, dá se to nějak dodělat? jako třeba vzít novější řídící jednotku z jinýho modelu a vrazit jí sem? Jako třeba z 307cc, ta mám pocit že už to má. Je mi jasný že budu muset předělat konektor, nicméně přeházet pár kablíku problém neni, je to mux verze, takze komunikovat se zbytkem auta by to taky mohlo (nevim teda jestli je to zrovna u okýnek potřeba ale věřím že ano :D) a pak už to jen přes diagnostiku nastavit a huráá stahovat okýnka? nebo je tam někde zádrhel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...