Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

Ahoj, můžete mi někdo, kdo máte xenony popsat, jak to má vypadat když se natáčejí?

Mě totiž přijde, že za jízdy se mi vůbec nehýbají. A mlhovky se taky nerozsvěcují.

Udělal jsem test, kdy stojící na místě, jsem točil volantem a světla se ani nehnou. Má to fungovat jenom za jízdy, nebo jak spolehlivě ověřím že natáčejí? díky

xenony se točí jen když jedeš, třeba úplně pomalu, jakmile zastavíš, nehýbou se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemo (když už jsem ti přidělal práci ;) ) jde nastavit možnost aktivace/deaktivace přisvěcování do PP? To by se hodilo. Druhá věc by bylo možnost vypnout/zapnout z PP automatické přiklápění zrcátek, a za třetí - možnost deaktivovat hlášení senzoru tlaku v pneu (když je auto na zimních). Ale to asi možné nebude, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přisvěcování zapnuli asi náhodou, když jsem požádal o přidání deaktivace automatické parkovací brzdy - které se standardně popisuje v návodu, ale já ho v PP neměl. Ještě jsem to nezkusil, třeba když deaktivuju brzdu, deaktivuju i přisvícení...

Ty senzory chápu, ale zrcátka a světla by měla být normální. Když tedy nakládám auto na parkovišti a jdu k němu 7x za 20minut, tak je to opruz, normálně bych to vypnul. Jinak běžně přiklápění používám. Je pravda, že je mohu přiklopit natvrdo a pak se neodklopí. Sem tam to při nakládání dělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinsk: Je to příjemné, když zajíždíš, parkuješ, osvětlí ti to takové to tmavé místo při pohledu šikmo vlevo nebo vpravo. Když zajíždím do vjezdu nebo parkuju u krajnice, obrubníku či příkopu, když odbočuješ v noci na úplně tmavé silnici, tak do zatáčky vidíš \"pod kolo\". Pokud jedeš víc než cca 30km/h, tak se to nerozsvěcuje. Já si toho poprvé všiml, když jsem vjížděl v noci do vjezdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...