Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

před 19 hodinami, otojanicek napsal:

Ahoj všem,

není někdo v okoli BRNA ( nebo neznate nejaký neorig servis  - kvůli cene)   kdo by mel DIagbox.... a přes nej mi nastavil ten COrnering u P5008 ? Samo za "rozumný peníz"

Díky  

Zeptám se,jak pojedu s tím FAPem,ptz by mě to taky zajímalo,pokud by to šlo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tak díky uživateli John (  je ochotný to nastavit i pro ostatní z Brna a okoli) to mám od včerejška na sve P5008-Active z 03/2012 rozchozené.  John díky !!!

Funguje báječně (navod  v ANG kde to v DIAGBOXu cca  je , mohu poslat)  .........nejen s hlavními světly ON  při natáčení volantu do 30 km/h ale i když jsou hlavni svštla ON a já dám směrový blinkr ( né jen trojblik) . tak aniž bych natočil volant  tak se rozvítí mlhovka ve směru blinkru...... takže uplně jak u jiných např. koncernových aut..........fakt se divím že ty "ku*vy francouzký" to nemohli aktivovat rouvnou, když to tam je takto připravené.

Jinak  do tech mlhovek nyní jsem si objednal  i víc svítící 50 W  LED žárovky z aliexpresu ..aby to mělo celé smysl...tak až to přijde, nafotím , jak to svítí.

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-30w-50w-80w-R-W-Y-Car-Light-Source-P16W-PSX24W-Fog-Light-Driving-Lamp/32790727733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.AipQAU

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, otojanicek napsal:

Ahoj,

 

tak díky uživateli John (  je ochotný to nastavit i pro ostatní z Brna a okoli) to mám od včerejška na sve P5008-Active z 03/2012 rozchozené.  John díky !!!

Funguje báječně (navod  v ANG kde to v DIAGBOXu cca  je , mohu poslat)  .........nejen s hlavními světly ON  při natáčení volantu do 30 km/h ale i když jsou hlavni svštla ON a já dám směrový blinkr ( né jen trojblik) . tak aniž bych natočil volant  tak se rozvítí mlhovka ve směru blinkru...... takže uplně jak u jiných např. koncernových aut..........fakt se divím že ty "ku*vy francouzký" to nemohli aktivovat rouvnou, když to tam je takto připravené.

Jinak  do tech mlhovek nyní jsem si objednal  i víc svítící 50 W  LED žárovky z aliexpresu ..aby to mělo celé smysl...tak až to přijde, nafotím , jak to svítí.

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-30w-50w-80w-R-W-Y-Car-Light-Source-P16W-PSX24W-Fog-Light-Driving-Lamp/32790727733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.AipQAU

 

 

Já mám přelom 13/14 facelift,šlo by to taky přenastavit? Je fakt,že ty mlhovky s origo zarovkama nesvítí tak,jak by měly,teda aspoň u mě :-/ ,tak by to třeba mohlo sloužit takhle... Ještě by mě zajímalo,jestli mlhovky,jako takový, fungují,když je pustíš normálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,už jsme si psali ;-) ,jen co se mě vrátí auto,tak se dodomluvíme a uvidíme ;-) ,ty LEDky,co sis objednal na tom Ali, pasují přesně místo origo žárovek? Nebo je potřeba úprava?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem se koukal do service boxu tak tam jsou napsany .

viz service box :

SVĚTLOMET DO MLHY SVĚTLOMETY DO MLHY
SVĚTLOMET S KOREKTOREM VÝŠKY AUTOM SEŘÍZENÍ SVĚTLOMETŮ
SAMONATÁČECÍ SVĚTLOMET S NATÁČECÍMI SVĚTLOMETY

 

Upraveno uživatelem dire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...