Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

Tak jsem koukal do service boxu a od 2.10.2010 do 1.2.2015 se dává do P5008 stejná BSI, takže od 2.10 2010 by se teoreticky mělo nechat nakonfigurovat cornering v BSI. Je ovšem otázka, zda to bude podporovat BM34 (v motorovém prostoru - relé pro spínání světel). Ta se dává novější až od 31.10.2011. Takže bych řekl, že od 31.10.2011 by se měl nechat cornering povolit. Chce to ale vyzkoušet u nějaké 5008 vyrobené kolem tohoto data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Diagbox je diagnostika PSA. Origo drahá, funkční s podporou. Neorigo (Čína) bez podpory, třeba funkční, ale nikdy nevíš, cos koupil  ;)

 

zapomněl se na možnost domluvit se třeba tady s někým, kdo diagnostiku má, že by ti to jednou za půl roku vypnul, případně zapnul. Já přežiju to pípnutí, ale prý FL už píská stále, takže tam se to buď musí vypnout nebo dát senzory i do zimních. Co se tu diskutuje, tak i origo výrazně zlevnily.

 

mam FL a nepipa to stale - Pipne len pri nastartovani auta a na displeji sa objavi hlasenie, ze nie je mozne merat tlak v pneu.

Avsak stale svietia kontrolky (vykricnik, ze je niekde chyba a potom samotna ikonka podhustenia pneumatik).

 

Mozno tie senzory po case tak ako pises zlacneju na nejaku rozumnu cenu a ked budem kupovat nove zimne pneu tak si dokupim aj senzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Já mám 1/2014 ,i kdybych chtěl,aby me to prisvecovalo do zatáček,tak je mi to na prd,paaaac já tam mám klasický žárovky, asi 10W,jak bývají u jiných aut v koncových svetlech... Takže me jsou cele mlhovky na prd,ptz ani v noci to nijak nepomáhá... :-( 

Co máte v předních mlhovkách za žárovice? :-) 

Proč to píšeš 2x? Pokud chceš něco doplnit, tak použij Editaci příspěvku.

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to tak... :-/ ,z dřívějších aut jsem znal jen HB3 nebo H3 apod.,co melo jakoby vyšší watty a trošku byly k něčemu, ale tady to je asi jen na okrasu. :-( Nevíte,zda-li to jde nějak vyměnit za žárovku,která bude fungovat jako mlhovka?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...