Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

Diagbox je diagnostika PSA. Origo drahá, funkční s podporou. Neorigo (Čína) bez podpory, třeba funkční, ale nikdy nevíš, cos koupil  ;)

 

zapomněl se na možnost domluvit se třeba tady s někým, kdo diagnostiku má, že by ti to jednou za půl roku vypnul, případně zapnul. Já přežiju to pípnutí, ale prý FL už píská stále, takže tam se to buď musí vypnout nebo dát senzory i do zimních. Co se tu diskutuje, tak i origo výrazně zlevnily.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.peugeot-club.com/topic/97170-hlinikove-disky-peugeot-5008-na-zimu/page-2

Pokud si vzpomínám, nedávno se to tu řešilo, s nákupem zimních pneu za někdo dával do 3600tis. za všechny přímo u Peugeotu. Nevím přesně. Neorigo se daly sehnat kolem 700Kč/kus. Ale už jsem nabídky dlouho neviděl, možná proto, že origo jsou za přibližně stejnou cenu.

 

 

Ano jsou společnosti, které ti řeknou, zda auto podle VIN je na leasing či úvěr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

marticenodrej: To je podle mě škoda, že sis nechal zadní světla vypnout. Vždyť tam jsou diody, ty nic nežerou ... A auto s rozsvícenými zadními světly je vždy lépe vidět. Pokud je např. slabší mlha a dostatek světla, tak to světelné čidlo halogeny nerozsvítí, musí se ručně. Já jsem si naopak nechal v servisu naprogramovat světla tak, aby mi s předními světly pro denní svícení svítily i světla vzadu. A jsem rozhodně spokojený. Kdo hodně jezdí, tak by řidiče, kterým nesvítí zadní světla raději nepotkal ... Vím, o čem píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu, ale mam takovej pocit, ze dle vyhlasky zadni svetla svitit nemaji, pokud jsou pouzita svetla pro denni sviceni (mysleno LED, specialni zarovka atd...) Pokud jsou jako denni svetla pouzity klasicka potkavaci svetla, tak mohou svitit i zadni. Ale nemuzu to tvrdit na 100%, tak podrobne jsem vyhlasku nestudoval. Pouze mi to bylo tvrzeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marticenodrej: To je podle mě škoda, že sis nechal zadní světla vypnout. Vždyť tam jsou diody, ty nic nežerou ... A auto s rozsvícenými zadními světly je vždy lépe vidět. Pokud je např. slabší mlha a dostatek světla, tak to světelné čidlo halogeny nerozsvítí, musí se ručně. Já jsem si naopak nechal v servisu naprogramovat světla tak, aby mi s předními světly pro denní svícení svítily i světla vzadu. A jsem rozhodně spokojený. Kdo hodně jezdí, tak by řidiče, kterým nesvítí zadní světla raději nepotkal ... Vím, o čem píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je šero světla se rozsvítí (čidlo funguje perfektně), při dešti se světla taky rozsvítí, když je mlha tak zapnu já. Pokud je dobrá viditelnost, tak jsou zadní světla zbytečná. Vždy vidím na dálku dřív obrys auta než zadní světla a neřekl bych že mám lepší oči než ostatní. 

Tak proč?

můj názor

daleko horší jsou špatně viditelný přední blinkry. To je až nebezpečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...