Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Pacho prosím tě, nevíš co ti kde do auta nahrávali a aktivovali? Jakou máš prosím tě verzi programu v BSI, Vydání programu a číslo souboru kalibrace? Můžu tě poprosit o zaslání tvého vin do SZ, abych se v servisboxu podíval přesně na tvé auto a porovnal s mým. Mám nahrátou dneska nejnovější verzi programu do bsi, na aktivaci přisvěcování do zatáčky auto nereagovalo, ale je taky fakt, že v peugeotu koukali na to jako blázni co po nich chci. Ukázal jsem jim tvé video a čuměli. Absolutně nevěděli, kde co nastavit. Takže mám jen ztaženou nejnovější verzi do BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím. Já jsem v servisu reklamoval to, že v manuálu se píše, že z PP jde vypnout nebo zapnout použití automatické parkovací brzdy. A já to tam nemám. No tak mi to udělali, teď to tam mám. A spolu s tím přisvěcování do zatáček. Jakou verzi BSI mám, to nevím. Dělali mi to u Kopeckého v Praze. VIN ti dám do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se výbavy týče, je to allure + navíc mám alarm a dvojité zamykání, jinak standard, bez předních parkáčů a xenonů, se standardním radiem. Palubní počítač má ale v rádiu jen nastavování, všechna hlášení ukazuje bodový display v palubce mezi tacháčem a otáčkoměrem. Navi a tedy ani výklopný barevný display nemám (znáš můj \"vztah\" k navi v autě). Podle manuálu k 5008 ovšem takováto \"verze\" neexistuje. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...