Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KRÁDEŽ - P 306 A SKŮTR VIVACITY


Trundik

Recommended Posts

Vím, že je to dost nepravděpodobné ale kdyby náhodou tak prosím o spolupátrání po ukradených vozidlech:

Peugeot 306, 3dv., modrá barva, motor 1,4 benzin, RZ 1M5 6590, r.v. 1996.

skůtr Peugeot Vivacity, modro/stříbrný, RZ 1B1515, byl na něm kufr GIVI a vysoké čelní plexi. r.v. 2002.

Ukradeno v Prostějově v týdnu od 1.9. do 7.9. 2013.

Kdyby náhodou jste jedno z vozidel zahlédli, tak prosím volejte na 731635160.

Díky

Trundik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To je fakt s prominutím na posrání. Bydlíme 5 km od Prostějova, nikdy se člověk nebál nic nechat venku a když člověk slyší a čte co se děje, tak aby si pořídil předokenní rolety a měl kolem baráku kamery. Černí chodí a hulákají po dědině, to aby měl člověk nabitou kulovnici a připravenou sekeru.Už tady taky pár baráku vykradli - za bílého dne, naposledy sousedovi Craftera i s dokladama a pustili mu plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GRATULUJI k nalezení! Bohužel, před týdnem mi moje již bývalá přítelkyně ukradla věci v hodnotě dobrých 10 tisíc, takže vím jak jste se v tu chvíli asi cítil. Bohužel to už lepší nebude, lidi jsou vymaštění s prominutím par***** a závidí si i to ***** u ******. :bojim:(

Je to špatné, moc špatné nedá se tu pořádně věřit už nikomu. Je mi z toho k breku. :(

[upravil dne 23/9/13 20:14 od Altman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...